تصاویر اسکلت سازه ال اس اف

تصاویر اسکلت سازه ال اس اف

سازه ال اس اف
سازه سبک ال اس اف همان طور که در تصاویر مربوطه دیده ای از ورق گالوانیزه با ضخامت های مختلف تولید شده است و این دقت تولید با استفاده از نرم افزار پیشرفته محاسباتی انجام میگسرد و وزن یک ساختار فولادی گالوانیزه سبک به نسبت به ساخمان بتونی 60 درصد کمتر بوده و مقاومت آن نسبت به ساختار سبکب که دارد بسیار مقاوم بوده و تا 8 ریشتر در برابر زلزله مقاومت دارد.

ساختار سازه فولادی ال اس اف به صورت خشک و عمدتا با استفاده از نورد سازه با روش صنعتی تولید می شود. و اتصال آن به هم با پیچ و با روش های تولید صنعتی استفاده می شود.

تصاویر سازه ال اس اف

سازه lsf قبل از تولید اول بر حسب پلان معماری طراحی میشود و بعد در کارخانه تولید شده و به محل پروژه انتقال داده میشود  و مونتاژ و نصب صورت گرفته است و طبق نقشه پلان معماری طراحی شده اسکلت سازه اجرا شده است.

بیشترین سوالی که مشتریان از ما پرسیده میشود اسکلت سازه به چه شکل هست نمونه ای از سازه ال اس اف می خواهند ببینند و جهت آشنایی بیشتر مشتریان و کسانی که اولین بار با این سازه آشنا شده اند چند نمونه از سازه ال اس اف با کاربری های مختلف برایتان نشان میدهیم تا درک درستی از سازه ال اس اف برای ساخت ویلا یا ساختمان اداری و مسکونی داشته باشید.

از مزایای اصلی سازه ال اس اف:

این ساختمانها می توان به سرعت بالای اجرا (65 روز کاری برای 2 طبقه 200 متری) ، کیفیت بالا و یکنواختی محصول نهایی ، سبکی آن و در نتیجه کاهش ضربه زلزله بر سازه ، کیفیت بالای اتصالات ، مقاومت و چقرمگی بالا ، با استانداردهای جهانی مصرف انرژی ، حمل آسان ، قابلیت بازیابی بیشتر مصالح ، امکان ساختمانهای حجیم ولید ، امکان پذیر در شرایط نامساعد جوی و کاهش زمان توقف ، سهولت اجرا تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ، بهترین نوع ساختمان از نظر وزن و استحکام برای افزایش طبقات ساختمانها ، قابلیت اتصال به انواع سازه ها و مصالح و …

شرکت پیشرو در روش جدید ، با استفاده از نیروهای متخصص در طراحی ساختمان LSF و متخصصان تولید در کارخانه تولید سازه LSF ، ساخت ساختمان با تیم های تخصصی برای دستیابی به حداکثر رضایت از کارفرمایان و مشتریان. به ما در شرکت پیشرو متدولوژی مدرن هستیم با داشتن فناوری طراحی ، تولید و ساخت ساختمان L.S.F در کشور همیشه در جهت توسعه و ارتقاء سطح مطلوبیت مسکن و زندگی در منطقه شما خواهیم بود.

نمونه اسکلت سازه پیش ساخته ال اس اف :

……………………………………………………………………………………………………..

شرکت تک پنجره ارائه دهنده بهترین پنجره دوجداره در ایران می باشد. برای خرید پنجره موردنظر خود به سایت تک پنجره مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button