خانه های پیش ساخته چوبی

خانه ها و کلبه های چوبی:

ما عاشق خانه های چوبی هستیم ، آنها بسیار طبیعی به نظر می رسند ، بنابراین به زمین باز می گردند. از آنجا که ما انواع ایده های طراحی عالی را جمع آوری کرده ایم که برای خانه های کوچک چوبی یا کلبه ها مناسب است ، می خواهیم آنها را با شما به اشتراک بگذاریم. شاید چیزی را ببینید که دوست دارید خودتان آن را بسازید!
اگر خودتان در حال ساخت و ساز یا کار با معمار در پروژه چوبی کوچک خانه یا کلبه خود هستید ، باید تصمیم بگیرید که چقدر مساحت مربع از فضای زندگی بسته به اندازه خانواده شما و آنچه که می توانید هزینه کنید. با توجه به قیمت ، ساخت خانه با چوب معمولاً مقرون به صرفه تر از سایر مصالح ساختمانی است و به ویژه هنگام طراحی یک کلبه کوچک یک انتخاب عالی است. طرح های چوبی به شما امکان می دهد خلاق باشید و بسیاری از ویژگی های مطلوب را با سهولت اجرا کنید.

شاید باورتان نشود که کار چوب در ساخت خانه چقدر لذت بخش و سریع انجام می شود بنابراین نگاهی بیندازید و ببینید آیا ساخت خانه چوبی هم طبق رویاهای خود میباشد و تمام انچه در مورد خانه چوبی مد نظر دارید انجام میشود

خانه های پیش ساخته برای همه مناسب نیست و قابل درک است زیرا معمولاً کوچک هستند و عمری ندارند و بنابراین نمی توانند فضای کافی را برای یک خانواده بزرگ فراهم کنند با این حال آنها مقرون به صرفه هستند و ساخت آنها آسان است اما خانه ای که از چوبی تخته ای و یا سیلندر شده ساخته شده است دارای ظاهر جذاب و احساس دنج از دل طبیعت هستند اما با طراحی مینیمالیستی مدرن در فضای داخلی بسیار زیبا و ارامش بخش میباشد.

بیایید گشتی در این خانه پیش ساخته داشته باشیم که توسط معماران تسکو سازه ساخته شده است این خانه نه تنها مقاوم ساخته شده است بلکه سازگار با محیط زیست است زیرا به زیبایی با محیط کوهستانی ترکیب شده است.

می توانید نحوه استفاده از چوب در هر مرحله از ساخت این خانه را مشاهده کنید فونداسیون این ویلای چوبی بتنی مسلح تعبیه شده در زمین است شبکه ای از تیرهای چوبی روی بتن قرار گرفته است تا پایه خانه را تشکیل دهد پانل ها بر روی شبکه قرار می گیرند تا کف را تشکیل دهند در حالی که تیرهای عمودی که به شبکه متصل می شوند پانل های دیواری را برای ایجاد دیوارهای خارجی و همچنین پارتیشن های داخل خانه نگه می دارند.

اگر در حال ساخت چارچوب خانه چوبی هستید می خواهید مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام می دهید در اینجا راهنمای نحوه صحیح برنامه ریزی و ساخت خانه آمده است.

آیا تا به حال شنیده اید که خانه ای دارای استخوان های خوب باشد؟ وقتی مردم به یک خانه چنین تعریف می کنند در مورد اساس و چارچوب آن صحبت می کنند وقتی صحبت از ساختن خانه می شود یک اسکلت قوی همه چیز را تغییر می دهد به عنوان اسکلت خانه از ساختار اطراف پشتیبانی می کند و همه چیز را در کنار هم نگه می دارد. حتی اگر دکوراسیون داخلی محکم نباشد حتی بهترین دکوراسیون داخلی مانند روکش گرانیتی و کف چوبی با خراش دست ممکن است از بین برود.

انتخاب چوب مناسب برای ساخت ویلا

در حالی که بیشتر چوب ها ممکن است مشابه به نظر برسند با هم برابر نیستند قبل از اینکه چارچوب خانه چوبی خود را شروع کنید باید نوع چوب مورد استفاده خود را انتخاب کنید به عنوان یک قاعده  چوب به “درجه” طبقه بندی می شود چوب درجه یک بهترین چیزی است که می توانید خریداری کنید کمتر احتمال دارد در طول زمان کوچک شود و منقبض شود و ظاهر یکنواخت تری با گره های کمتر دارد.

فونداسیون ویلا چوبی

پس از انتخاب چوب می توانید ساخت فونداسیون خود را شروع کنید همه چیز با پایه و اساس شروع می شود مکانی را برای سایت خانگی خود انتخاب کنید سپس یک تیم متخصص را برای ساخت ویلا خود انتخاب کنید تا مکان شما را بررسی کند تا دقیقاً موارد فنی ساخت خانه را برای شما ارزیابی کند در مرحله بعد فونداسیون که انجام دادید باید حتما عایق رطوبتی را برای اجرای اسکلت سازه رعایت کنید

ساخت اسکلت خانه چوبی

با پایه و اساس خود شما آماده ساختن اسکلت خانه چوبی خود هستید سه جزء اصلی در ساختار شما وجود دارد.

صفحه فلزی

اولین قطعاتی که نصب می کنید صفحات آستانه هستند اینها معمولاً قطعات چوب تحت فشار هستند که مستقیماً به فونداسیون بتنی شما متصل می شوند هدف آنها این است که خانه شما را عاری از مسائل مربوط به زمین مانند پوسیدگی آب و حملات حشرات که می تواند به پایه شما آسیب برساند نگه دارید.

ناودانی

بعد از اینکه صفحات آستانه شما در جای خود قرار گرفتند می توانید اتصال ناودانی خود را شروع کنید در اصل میخ ها قطعات چوبی عمودی هستند که دیوارهای شما را تشکیل می دهند وقتی درها و پنجره ها را بیرون می آورید باید حساب کنید.

تیرچه ها

در حالی که میخ ها عمودی هستند تیرچه ها افقی هستند ناودانی ها دارای صفحاتی در بالای آنها هستند که به شما امکان می دهد تیرچه ها را روی آنها قرار دهید شما از تیرچه برای پشتیبانی از کف و سقف (مورد نیاز در خانه های چند طبقه) و همچنین سقف استفاده می کنید.

امروز رویای طراحی بعدی خود را داشته باشید

اکنون که کمی بیشتر در مورد نحوه ساخت اسکلت خانه چوبی می دانید آیا برای ساختن ویلای چوبی برای خود اماده اید؟ این که آیا هنوز در مرحله طوفان فکری هستید یا دقیقاً می دانید چه می خواهید و چگونه می خواهید این کار انجام شود  ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

تیم متخصصان ما همه چیز را از خدمات معماری گرفته تا مدیریت ساختمان ارائه می دهند اگر می توانید آن را در خواب ببینید ما می توانیم آن را به واقعیت تبدیل کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button