ساخت و ساز ویلا

تخصص ما در روشهای سنتی ساخت و ساز و همچنین ساخت خارج از ساختمان برای ساختمانهای مدولار ما را قادر می سازد تا خدمات طراحی و ساخت را ارائه دهیم.

خدمات طراحی و ساخت ما با سه حوزه اصلی متمایز می شود. خدمات پیش از ساخت طراحی ، ساخت و خدمات ساختمانی تجربه ما در تهیه طراحی و ساخت ساختمانهای سنتی با ماژول های با کیفیت بالا که توسط تیم ماهر ما تحت فرآیندهای سخت و بررسی کیفیت ساخته شده است ساختمان مدولار با ارزش افزوده زیادی را برای مشتریان ما فراهم می کند.

اولین پروژه مدولار کلید در دست ما تسکو سازه جایی که ما 120 متر را فقط در شش روز نصب کردیم از آن زمان ما پروژه های پیچیده مدولار را در بخش مراقبت ، هتل ، محل اقامت دانشجویی و مسکونی ارائه کرده ایم.

بزرگترین پروژه ما تا کنون طرح اسکان دانش آموزان 900 متری در کارخانه کابل زنجان بوده است که در آن ما طراحی و ساخت توسعه شامل ساخت و نصب 1049 ماژول را مدیریت کردیم ما ساختمان را تنها در 324 ماه به اتمام می رسانیم.

ارایشگاه شهرک غرب

خدمات قبل از ساخت و ساز

ما یک برنامه قوی قبل از ساخت و ساز را به همه طراحی و توسعه خود ارائه می دهیم.

ما 10 سال تجربه در تملک زمین و تأمین مالی ، مدولارسازی توسعه ، تامین بهترین شرکای تحویل و هزینه پروژه داریم. همه اینها با یک چیز در ذهن انجام می شود ارائه بهترین توسعه مدولار با ROI سالم برای مشتریان ما.

تخصص ما:

شناسایی و دسترسی به فرصتهای توسعه و توسعه زمین

مشارکت بودجه و شرکای تحویل

مرحله 3 هزینه و برنامه RIBA از طریق توافقنامه خدمات قبل از ساخت و ورودی طراحی

متخصصان در ارزش از پیش تولید شده

مدولارسازی طرح ها

برنامه ریزی هزینه

برنامه ریزی لجستیک

برنامه ریزی و برنامه ریزی

خدمات طراحی

ما می توانیم به مشتریان خود نشان دهیم که چگونه یک روش مدولار بهترین گزینه برای توسعه آنها برای ارائه سریع تحویل با ROI جذاب است ما از متریال درجه یک برای ارائه یک ساختمان مدولار درجه یک استفاده می کنیم و از طریق سیستم های خود ارزش ارائه می دهیم.

سیستم های ما از طریق موارد زیر ثابت می شود:

نمونه کارها از قبل طراحی شده برای کاهش هزینه های طراحی و افزایش اطمینان

ادغام مدل های BIM

مدیریت رابط و راه حل ها

مهندسی ارزش

ساخت نمونه اولیه

متخصصان در ارزش پیش تولید شده از طریق سیستم های غلاف / پانل و راه حل های مدولار

خدمات تولید و ساخت

از پیمانکاران تخصصی مدولار که می توانند خدمات طراحی و ساخت را ارائه دهند مزایای زیادی می توان گرفت. همکاری بهتر در جهت یک هدف نهایی دنبال می شود و تیم های ساختمانی دارای مدولار هستند و اغلب دارای مهارت های ساختمانی سنتی و مدرن هستند همچنین می توان با استفاده از تجهیزات و نیروی کار به اشتراک گذاشت.

طراحی و ساخت پیمانکار اصلی

منطق پیوند طراحی هوشمند ، خرید ، تولید ، مونتاژ و ساخت و برنامه ریزی و برنامه ریزی فعالیتهای در محل و خارج از سایت

انیمیشن ساخت BIM

نظارت بر مدیریت تولید وب بر اساس زمان واقعی

تولید خارج از محل

ساخت و ساز در محل

مدیریت تدارکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button