شرکت های ساخت ویلا پیش ساخته ال اس اف


شرکت تسکو سازه

تسکو سازه یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات مهندسی و ساختمان با استفاده قاب فولادی سبک است که راه حل های سفارشی را برای فضاهای مسکونی به صورت کلیدی ویلای پیش ساخته دوبلکس ارائه می دهد.

تیم

این شرکت توسط یک تیم جوان و پویا از متخصصان واجد شرایط با تجربه گسترده شامل مهندسین ، طراحان و برنامه ریزان تشکیل شده است.

ماموریت شرکت

برای تصور و ساخت ساختمانهایی در خط مقدم فناوری و نوآوری برای مشتری فعال  بلند پرواز و خواستار.

ارزش های شرکت

پیوندی دقیقاً به مهلت ها ، کیفیت ، شخصیت های مرتبط و خدمات انطاف پذیر با توجه به هر مشتری پذیرفته شده است.

ساخت ویلا با ال اس اف LSF

اسگلت فولادی سبک چیست؟

اسکلت سازه سبک یک سیستم ساختمانی مدرن میباشد که در آن فولاد اصلی ترین ماده مورد نیاز برای ساخت ساختمان است قطعات مورد استفاده از ورق نازک فولادی گه جنس اصلی آن از گالوانیزه ساخته شده و سپس نورد داده  می شوند هم استراکچر و هم مقاطع وزن کمی دارند.

این ورق ها از فولاد گالوانیزه ساخته شده است از این سیستم در حال حاضر برای ساخت ویلای دوبلکس _ اضافه بنا _ ساختمان اداری و … استفاده می شود برای ساخت ساختمان از این تکنولوژی در تمام دنیا از جمله کشور های پیشرفته  مانند ایالات متحده ، ژاپن ، استرالیا ، انگلستان و روزهای اسکاندیناوی استفاده میشود. ال اس اف یک سیستم ساختمانی است که مهندسی ساز میباشد و مطابق با مقررات و استانداردها محاسبه و ساخته می شود

خانه هابا اسکلت LSF  

با طراحی LSF در پروژه های خود از یک سیستم ساختمان متناوب استفاده می کند که به LSF قاب فولادی سبک معروف است طراحی فضایی متناسب که بهینه ترین متراژ را به شما میدهد و نیازهای کاربران را برآورده می کند.

در هر نقطه و در همه نوع زمین مطابق با طرح ایده آل توسط مشتری بدون محدودیت در مدل ها و با استفاده از روشهای مدرن معماری قابل ساخت است. همچنین باید توجه داشت که هنگام ساخت با LSF تمام عناصر مورد نیاز از نظر صوتی و عایق حرارتی بسیار کارآمد هستند.

هنگام بازسازی ساختمانها وزن کم فولاد و سایر مصالح مورد استفاده در زمان ساخت LSF  این روش را برای بازسازی ساختمانهای قدیمی به ویژه در برخی از موارد که قابل دسترسی است و از مصالح سبک در مصالح ساختمانی استفاده می شود به عنوان روش ایده آل برای ساختمان میباشد.

سازه سبک

خانه های کم هزینه

مزایا برای مصرف کننده

سرعت اجرا: پیش از این ساخت خانه یک فرایند طولانی بود اکنون تنها چیزی که لازم است چند ماه است تا کلید خانه جدید خود را در دست داشته باشید.

همه کار می کنند: این سیستم تغییر می کند برای ساخت و ساز امکان ایجاد سریع سریع و افزودن فضاهای جدید و همچنین استفاده بهتر از فضای داخلی را به قسمت مفید موجود می دهد.

کاهش هزینه ها:  این سیستم با زمان کمتر و استفاده از لیست کارگران در زمان ساخت ، قیمت آن را کاهش می دهد.

عایق تضمینی: عملکرد حرارتی و صوتی عالی.

تعمیر و نگهداری ساده:  فولاد مورد نیاز در ساخت LSF تحت فرایند گالوانیزه قرار گرفت که به آن محافظت کرد و از خوردن استفاده کرد و از مواد با کشش بالا شکاف و نفوذ به دیوارها از بین من برد تغییر در نصب و راه استفاده کرد نصب الکتریکی نیز به همان اندازه ساده است.

سازه سبک ال اس اف

سبک های قاب فولادی سبک

مزایای محیط زیست

این سیستم ردپای اکولوژیکی ساختمان را از طریق موارد زیر کاهش می دهد:

نظافت:  این یک ساختمان خشک است از هدر رفتن مواد لازم می کند و هیچ زباله ای تولید نمی کند.

آیا خانه ای با قاب فولادی متفاوت از سایر خانه ها بودید؟

خیر ، یک خانه با قاب فولادی دقیقا شبیه هر خانه دیگری خواهد بود همان تکمیل های بیرونی را می توان روی قاب فولادی اعمال کرد که در ساختمان استاندارد استفاده می شود.

آیا می توان خانه ای با سازه ال اس اف بازسازی کرد؟

آره از آنجایی که قاب فولادی باعث می شود دهانه های بزرگتری در طراحی خانه ایجاد شود دیوارهای باربر داخلی کمتری مورد نیاز است که بازسازی بسیار آسان می تواند کند و در حال حاضر انطباقی ایجاد می کند در طراحی ایجاد کند.

آیا اب اسکلت سازه ال اس اف در خانه زنگ می زند؟

خیر. استفاده از روکش روی قاب فولادی از فولاد در برابر خوردگی برای عمر سازه محافظت می کند.

آیا قاب فولادی هنگام زلزله ایمن است؟

آره فولاد احتمال آسیب کمتری در زمان زلزله دارد. شکل سبک تر با روابط قوی تر  آسیب کمتری از تروریست های لرزه ای ایجاد می کند.

آیا قاب فولادی در برابر طوفان از صعقه ایمن است؟

آره یک قاب فولادی در حقیقت اجازه می دهد برای سرنشینان محافظت شود زیرا نمی تواند در صورت برخورد صاعقه مستقیما به زمین برسد. این امر احتمال انفجار یا آتش سوزی ثانویه را کاهش می دهد.

آیا هزینه برق یا لوله کشی با سازه ال اس اف بیشتر است؟

خیر. ناودانها و صفحات دارای سوراخهای پیش از سوراخ شده جهت سهولت نصب کابل می باشند. گرومت ها برای محافظت از روکش کابل نصب شده اند.

هزینه سازه ال اس اف چگونه؟

قاب فولادی در مقایسه هزینه ها قابل تغییر قابل مقایسه ای با روشهای ساختمانی سنتی است.

آیا به راحتی می توان تصاویر را بر روی دیوارهای فولادی آویزان کرد؟

آره تصاویر سبک تر را می توان با استفاده از پیچ و مهره یا آویز از روی دیوار خشک کرد. اجسام سنگین را می توانم با پیچیدگی هایی که مستقیماً به یک میخ فولادی متصل شده اند آویزان کرد ، که به راحتی با آهن ربا یافت می شود.

آیا پروژه من سریعتر ساخته می شود؟

آره به طور متوسط ​​ساختمانهای اسکلت فلزی حداقل 25 درصد سریعتر از روشهای معماری ساخت و ساز تکمیل می شوند.

آتش چگونه؟

خانه های فولادی مقاوم در برابر آتش هستند میخ ، تیرچه و تیرچه به آتش سوخت نمی تواند افزوده شود مطالعات موردی واقعاً نشان می دهد که خانه های فولادی در آتش سوزی خانه بسیار خوب عمل می کنند بدون این که به سطح قاب آسیب کمی یا بدون آسیب برساند.

فولاد با تغییر دما منبسط یا منقبض می شود آیا این مشکل دارد؟

در خانه های با قاب فولادی این حرکت به دلیل انتقال مستقیم گرما به اسکلت حتی در هوای گرم ناچیز است. فولاد دارای ضریب انبساط سازگار با گچ است احتمالاً ترک خوردگی را به حداقل می رساند.

آیا سازه ال اس اف فولادی مقاوم است؟

آره سازه های اسکلت فلزی به گونه ای ساخته شده اند که تهویه کافی وجود داشته باشد در صورتی که محیط های کنترل شده در داخل ساختمان ایمن و کم مصرف باشند. استفاده از منابع فولاد مصرف کپک را محدود کرده و از رشد آن جلوگیری می کند.

آیا سازه ال اس اف از نظر برق ایمن هستند؟

آره! فریم های فولادی ایمن هستند زیرا فریم ها زمینی هستند و اگر در معرض سیم مستقیم قرار بگیرند مدارس کوتاه می شود و کلید اطمینان باقیمانده جریان را قطع می کند احتمالاً کمی برای لمس هر چیزی وجود دارد.

آیا قاب فولادی از نظر انرژی کارآمد است؟

آره صاحبان خانه ها در قبوض گرمایش و تهویه مطبوع خود کاهش چشمگیری را تجربه می کنند. واقعا متوجه می شوید که وقتی خانه هایشان گرم یا سرد می شود انرژی بسیار کمتری برای حفظ دمای مطلوب لازم است.

بیمارستان شهید بهشتی کاشان

خانه های کم هزینه ساخت و ساز

مزایای ساخت و ساز

برنامه ریزی و اجرای سریع

روش  ساختمان تمیز ، مقرون به صرفه سبک و همه کاره وزن کمتر در متر مربع بهینه سازی اندازه سازه ها و پی ها. نصب آسان سیستم های هیدرولیک و برقی و گزینه ای دیگر برای مصالح و تکمیل

اولین سیستم های قاب فولادی سبک (LSF) برای بازار انگلستان در دهه 1980 توسعه یافت شد.

به تازگی تبدیل به یک نوع ساخت و ساز ساخته شده با گنجاندن در مقررات فعلی ساختمان ساخته شده است.

سازه ال اس اف به طور طبیعی برای پر کردن دیوار در سازه های چند طبقه برای مصارف تجاری و مسکونی استفاده می شود. با استفاده از یک سازه سبک وزن و دور خطوط سازه های تحمل بار تسهیلات مربوط به ساخت و سازه های پشت بام و پنت هاوس ها تسهیل می شود

معمولاً برای ایجاد دیواره های ساختمانی برای مسکن مسکونی و ساخت آپارتمان از 2 تا 12 طبقه استفاده می شود.

ویلای-دوبلکس-طالقان

مزایای ساخت LSF عبارت از:

از نظر ابعادی در تغییر محیط از محل ساخت و ساز به ساختمان اشغال شده پایدار است

به طور معمول به عملکرد حرارتی بسیار خوب دست می یابند و از نظر هوا بسیار محکم می شوند

سبک ، باعث کاهش بارهای تحمل روی پایه ها می شود

در طراحی  من می توانم بیشتر ویژگی های طراحی شده از جمله دیوارهای منحصر به فرد را در خود جای دهم

صنعت LSF در چند سال گذشته محدود بوده است با این حال چند بار از تازه وارد شده به بازار و افزایش بازیگران تاسیس شده است که در چند سال آینده رشد قابل توجهی داشته است. به طور سنتی این صنعت تحت سلطه سازندگان رول بخش ها (ناودانی و پیست) است  که همچنین دانش آموزان مونتاژ را ارائه می دهند. به طور نهایی بازیکنان پایین دست مانند پیمانکارهای روکش خشک یا روکش به LSF متنوع اند و دانش فنی تری از صنعت ساختمان و الزامات آن را به همراه دارند.

در نتیجه خدمات به پیمانکار اصلی بهبود یافته است. این ارائه دهندگان جدید در حال توسعه روشهای متنوع ، جدید ، کاربردی و مقرر شده به تنهایی برای طراحی ، مونتاژ و ساخت LSF هستند. اینها شامل کارخانه های میدانی در کنار محل کار برای کاهش قیمت حمل و نقل و زمان شروع به طراحی تا نصب می شود. مهمتر از همه روشنفکران اکنون بسته یکپارچه شامل روکش داخلی و خارجی و عنصر سقف را ارائه می دهند تا یک پاکت خشک واقعی و سریع از یک بسته فرعی قرارداد به پیمانکار ارائه دهد.

قاب فولادی 60 درصد سبک تر از قاب چوبی و متناسب با سبک روش های سنتی ساخته شده است.

زمان ساخت سازه های فولادی سبک 50-60 ٪ کمتر از روشهای سنتی است.

فولاد بالاترین نسبت استحکام به وزن را نسبت به هر مصالح ساختمانی ارائه می دهد.

عایق بندی ساختمانهای چارچوبی راحت تر و راحت تر است! آنها در زمستان گرمتر و در تابستان سردتر هستند.

ساختمانهای چارچوبی بسیار سریعتر ساخته شده اند و بسیار مقرون به صرفه هستند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button