طراحی و تولید سازه ال اس اف ( lsf )

طراحی سازه ال اس اف LSF

طراحی اسکلت ال اس اف

سازه ال اس اف چگونه طراحی می شود؟ و بعد از طراحی چه مراحلی را دارد؟ سازه ال اس اف که به اختصار به آن اسکلت سازه سبک فولاد نورد شده گفته می شود اولین و مدرن ترین سیستم های مدرن در اسکلت سبک ساختمان سازی می باشد که از آن برای اجرای ویلا سازی و انبوه سازی و اضافه بنا استفاده میشود

مورد تایید شهرداری _ وزارت راه و شهر سازی _ نظام مهندسی می باشد و در کشورهای مدرن و صنعتی از آن برای ساخت ویلا و ساختمان سازی استفاده می گردد و در کشور ما هم از این اسکلت سازه در صنعت ساختمان سازی استفاده میگردد .

سازه ال اس اف از ورق های فولادی سرد نورد شده که این ورق قبل از ورود به کارخانه در فرایندی در کارخانجات فولاد سازی گالوانیزه شده و در مقاطع خاص برش های لازم داده شده و بعد به کارخانه تولید سازه ال اس اف میگردد . اولین گام در فرایند تولید این سازه طراحی بوده که طبق پلان که مورد تایید کارفرما باشد طراحی میگردد .

طراحی سازه ال اس اف توسط نرم افزار تکنولوژی FRAMECAD صورت میگیرد که از به روز ترین و مدرن ترین نرم افزار طراحی سازه ال اس اف می باشد که امروزه به دلیل نیاز به ساخت و مسکن در تمام دنیا بخصوص ایران استفاده از این تکنولوژی بسیار سریع و با کیفیت بالا تولید جهانی و فوق العاده با دقت بوده و این به دلیل تنوع ساخت سازه های مختلف در مقیاس بزرگ و کاربردی  در ساخت انبوه سازی و ساختمان مسکونی , تجاری , اداری , کارخانه تولیدی و انبار صنعتی و کمپ های سیار و تجهیز کارگاه و ….. را داراست

طراحی با استفاده از این سازه توسط نرم افزاری که درکارخانه FRAMECAD  ساخته شده است صورت میگیرد که تحول عظیمی در نحوه ساختمان ها پیش ساخته و مدرن به راه انداخته است.  با طراحی این سازه نمای از اسکلت سازه به صورت کامل و دقیق از تمام جهات به شما ارایه کرده که بار زنده و مرده را در ساختمان و نیروهای وارد بر اسکلت سازه و تمام اندازه های معماری را محاسبه کرده و این روند به صورت کاملا هوشمند صورت میگیرد .

ویژگی ها و مزایا طراحی سازه ال اس اف

  • سرعت طراحی بالا و دقت طراحی بسیار زیاد
  • دید بیشتر برای جانمایی معماری داخلی
  • کارامدی این نرم افزار در تمام نقط کشور
  • کمترین درصد خطا در طراحی
  • محاسبه وزن و طول سازه
  • براورد قیمت سازه و اتصالات

 

موارد مورد استفاده از سازه پیش ساخته ال اس اف :

ویلا دوبلکس و تیوبلکس
دفاتر اداری و تجاری
احداث نیم طبقه درداخل سوله

احداث نیم طبقه در سوله

توسعه بر روی پشت بام ساختمان های قدیمی

سوله های نیمه صنعتی

احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه

ساختمان مسکونی در مناطق زلزله خیز کشور

 

نمونه ای از طراحی ویلا پیش ساخته سوبلکس


امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button