قیمت تمام شده سازه LSF

عوامل متعددی در تعیین قیمت سازه ال اس اف تاثیر گذار می باشد مهمترین عامل در تعیین قیمت متریال مصرفی در ساخت ویلا یا ساختمان پیش ساخته می باشد البته عامل نوسان بازار بی تاثیر نیست اما مهم ترین عامل در هر روش ساخت ساختمان مصالح به کار رفته شده در ساختمان می باشد.

با توجه به طیف گسترده موارد استفاده از سازه ال اس اف و قابلیت هایی که در ساختمان سازی داراست قیمت سازه ال اس اف را به دو صورت اسکلت سازه ال اس اف و کلید تحویل براورد کرد قیمت سا زه بر حسب نوسان بازار و قیمت روز محاسبه میشود قیمت کلید تحویل هم به متریال مصرفی می توان به تیپ بندی ویلا های ساخته شده برآورد کرد.

مقایسه قیمتی سازه ال اس اف LSF

مقایسه قیمتی سازه ال اس اف LSF با دیگر سازه ها جهت روشن شدن مقایسه قیمتی در مورد سازه ال اس اف با دیگر سازه ها که استاندارد را رعایت میکنند در روش‌های پیش‌ساخته هزینه ما بین 50 تا 60 درصد كاهش می‌یاید و لذا اثر چشم‌گیری بر قیمت نهایی ساختمان خواهد گذاشت.

صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی به گواهی آمار و ارقام، از لحاظ سرمایه و حجم نیروی انسانی درگیر، بزرگترین صنعت در كشور میباشد. رشد سریع جمعیت و افزایش تقاضا، نیاز به كاهش زمان تحویل پروژه های عمرانی و كاهش زمان برگشت سرمایه سرمایه گذاران و عواملی از این قبیل باعث شده اند تا ضرورت ایجاد تحول در شیوه های سنتی صنعت ساختمان روزبه روز بیشتر شود.

ساختمان با سازه سبک ال اس اف

صنعت ساختمان در جهان در حدود صد تا صدوده سال قدمت دارد و شروع آن به زمانی برمیگردد كه اولین تیرهای بتونی به صورت T شكل، تولید صنعتی شده و قطعات بتونی با اشكال مختلف در مقیاس صنعتی تولید شد.

اگر تكنولوژی ساختمان را به معنی وارد شدن صنعت در ساختمانسازی بگیریم، از حدود سال47 تكنولوژی ساختمان وارد ایران شد و اوج آن زمانی بود كه ساختمانسازی به صورت شهركسازی در بعضی از شهرهای بزرگ مثل اصفهان(مجتمع ذوب آهن)، اهواز، تبریز، تهران و برخی دیگر از شهرها شروع شد. این صنعت بیشتر از كشورهای اروپایی مانند آلمان، هلند، انگلیس و فنلاند به ایران وارد شد.

تكنولوژی سازه های پیش ساخته سبک
تنوع تكنولوژی های ساختمان بسیار زیاد است و هر كدام ویژگی ها و قاعدتاً محدودیت های خاص خود را دارند. سیستم سازه های پیش ساخته سبک را حدود 34 سال پیش یک آمریكایی ابداع كرد. مرحله صنعتی شدن آن 5 تا 6 سال به طول انجامید. عمده ترین شركت هایی كه در دنیا این تكنولوژی را به كار میگیرند.

ویژگی سازه ال اس اف lsf

1.امكان تولید بصورت انبوه وجود دارد
2. كاهش قیمت تمام شده بدلیل تولید انبوه
3. امكان كنترل كیفی و رعایت استاندارد ها

4. عایق صوتی و حرارتی دیواره بیرون
5. حمل مصالح پیش‌ساخته شده
6. كاهش زمان اجرای كار ساختمان
7. افزایش عمر اقتصادی ساختمان

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button