قیمت تمام شده سازه ال اس اف LSF

قیمت سازه ال اس اف: یکی از مهم ترین سوالی هست که مشتریان ما برای اولین بار با آن مواجه میشوند و اختلاف قیمت سازه ال اس اف با سازه سنتی چقدر می باشد حال در شروع این مقاله به شما این نکته بسیار مهم را به شما میگوییم که 25 درصد از مبلغ کل ساخت ویلا به اسکلت سازه مربوط میباشد و این به این شکل نیست که خیلی از نظر قیمت با هم اختلاف داشته باشند.

عوامل بسیار تاثیر گذار در برآورد قیمت سازه ال اس اف وجود دارد و مهمترین آن ها در تعیین قیمت سازه ال اس اف می توان گفت : متریال یا همان مصالح مصرفی در تکمیل ساخت ویلا _ تعداد طبقات ساختمان _ دهانه های باربر و کنسولی در طراحی ساختمان می باشد البته عامل نوسان قیمت بی تاثیر نیست اما مهم ترین عامل در هر روش ساخت ساختمان مصالح به کار رفته شده در ساختمان می باشد.


جهت بازدید و مشاوره کلیک کنید

09193654500


با توجه به درخواست زیاد مشتریال در گرفتن قیمت سازه ال اس اف و کاربرد های که این سازه دارد قیمت سازه ال اس اف را به دو صورت ساخت اسکلت سازه ال اس اف و کلید تحویل یا همان ساختمان تکمیل شده برآورد کرد قیمت سازه بر حسب نوسان بازار و قیمت روز محاسبه می شود قیمت کلید تحویل هم به متریال مصرفی می توان به تیپ بندی ویلا های ساخته شده برآورد کرد.

قیمت ساخت سازه ال اس اف

مقایسه قیمت سازه ال اس اف (LSF ) با سازه بتونی: جهت روشن شدن قیمت در مورد سازه ال اس اف با دیگر سازه ها که استاندارد را رعایت می کنند در روش‌های پیش‌ ساخته هزینه ما بین 50 تا 60 درصد كاهش می‌یاید و لذا اثر چشم‌گیری بر قیمت نهایی ساختمان خواهد گذاشت.

صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی به گواهی آمار و ارقام، از لحاظ سرمایه و حجم نیروی انسانی درگیر، بزرگترین صنعت در كشور میباشد. رشد سریع جمعیت و افزایش تقاضا، نیاز به كاهش زمان تحویل پروژه های عمرانی و كاهش زمان برگشت سرمایه سرمایه گذاران و عواملی از این قبیل باعث شده اند تا ضرورت ایجاد تحول در شیوه های سنتی صنعت ساختمان روزبه روز بیشتر شود.

متر مربع قیمت سازه ال اس اف

قیمت هر متر مربع از این سازه با توجه به نوع پروژه و مشخصات فنی آن متفاوت میتواند باشد اما در کل برای ساخت ویلا یا ساختمان مسکونی در یک حدود میباشد و مقدار مصرفی ورقی که در تمام این سازه ها استفاده میشود حدود 35 کیلوگرم در متر مربع می باشد و این بسته به قیمت روز ورق و هزینه های جانبی که برای طراحی و نصب، مواد مصرفی اتصالات قیمت هر متر مربع ساخت اسکلت سازه سبک بدست می آید.

صنعت ساختمان در جهان با توجه به پیشرفتی که در این صد سال از شروع  کار خود کرده است و شروع آن به چند دهه پیش برمیگردد كه اولین تیرهای بتونی T شكل، به صورت صنعتی تولید شده و بعد با پیشرفت صنعت ساختمان و نیاز به ساخت تکنولوژی جدید امروزه ما به این صنعت در ساختمان رسیدیم

تكنولوژی صنعت ساختمان در ایران در سال 47 وارد ایران شده است و اوج آن زمانی بود كه ساختمان های بلند مرتبه و ساختمان سازی به صورت شهرکی در کشور ما آغاز به کار خود کرد و این همکاری بیشتر از کشورهای های صنعتی اروپایی وارد کشور ما شده و در این سالها در ارتباط است.

نمونه پروژه های سازه ال اس اف کلیک کنید

ساخت سازه های پیش ساخته سبک
تكنولوژی ساخت ساختمان سبک بسیار تخصصی است و هر كدام از ویژگی ها قاعدتاً مخصوص به خود سازه است و هر سازه برای ساخت محدودیت خاص خود را دارند. ساخت سازه های پیش ساخته سبک حدود 34 سال پیش در کشور آمریكایی برای اولین بار ساخته شد. و بعد از آن مرحله تولید انبوه آن چندین سال طول کشید و بیشتر شركت هایی كه از این تكنولوژی استفاده میکنند همه استاندارد های نزدیک به هم دارا هستند و دستگاه تولید این سازه در تمام کشورها یکی است 

ویژگی سازه ال اس اف lsf

ویژگی سازه های ال اس اف بسیار زیاد است اما این ویژگی در کشور ما مورد توجه است یا نه شاید کمی زمان ببرد اما با این وجود نکات قابل توجهی دارد که به آن بارها و بارها اشاره کردیم دوباره آن را یادآوری میکنیم

1.امكان تولید بصورت انبوه وجود دارد
2. كاهش قیمت تمام شده بدلیل تولید انبوه
3. امكان كنترل كیفی و رعایت استاندارد ها

4. عایق صوتی و حرارتی دیواره بیرون
5. حمل مصالح پیش‌ساخته شده
6. كاهش زمان اجرای كار ساختمان
7. افزایش عمر اقتصادی ساختمان

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button