مزایای خانه های چوبی

فناوری تولید خانه های پیش ساخته چوبی ساخت آنها را از مواد طبیعی نشان می دهد که بسیاری از دانشمندان راهی برای زندگی نزدیک به طبیعت هستند که به نوبه خود منجر به طول عمر طولانی تر شد مصالح ساخت خانه های پیش ساخته، چوب، شیشه و سنگ گیبس برگرفته از طبیعت علاوه بر این این خانه های پیش ساخته مزایای دیگری نیز دارند:

خانه های پیش ساخته وزن کمتری دارند که به نوبه خود هزینه ریختن فونداسیون را کاهش می دهد و اجازه می دهد خانه های پیش ساخته در مناطق دارای آبهای زیرزمینی و با اتصالات انعطاف پذیر قرار گیرد که مستلزم استحکام و ثبات بیشتر خانه های پیش ساخته در تسکو سازه است. خانه های پیش ساخته 5 تا 10 برابر سریعتر از زمان مورد نیاز برای ساخت یک خانه جامد است.

ساخت خانه های پیش ساخته خشک است بنابراین لازم نیست 3 تا 12 ماه منتظر خشک شدن گچ در داخل ساختمان باشید مانند خانه های یکپارچه هزینه های گرمایش به دلیل عایق کاری دیوارهای این خانه های پیش ساخته کمتر است. تخمین زده می شود که اگر یک دیوار از خانه های پیش ساخته با ضخامت 15 سانتی متر این مربوط به دیوار آجری 30 سانتی متر است. دیوارهای این نوع خانه های پیش ساخته همان قدرت یکپارچه است

طراحی و ساخت ویلای چوبی

در طراحی خانه های چوبی با استفاده از راه حل های ساختمانی مدرن در تولید و سکونت سازگار با محیط زیست هستند.

ساختمانهای پیش ساخته هستند بدین معنی که در محل کار می کنند و برای دوره های بسیار کوتاه بدون مصالح اضافی نصب می شوند توسعه سریع به هیچ وجه بر کیفیت تأثیر نمی گذارد ما توانایی حمل انواع راه حل های معماری را داریم.

ساختمانهای چوبی بسیار سبک تر هستند و منجر به ایجاد بسترهای کم هزینه می شوند و آنها را در برابر زمین مقاوم تر می کند. آنها عایق بسیار خوبی دارند که به معنی صرفه جویی قابل توجهی در انرژی برای گرمایش در زمستان و تابستان است با این نوع ساخت و ساز از فرایندهای مرطوب که عامل اصلی رطوبت در ساختمان جامد هستند اجتناب کنید.

آخرین و مهمترین نکته این است که قیمت پایین تر را در همان سطح کمال و لوکس صرفه جویی در فضا و تنظیم آسان و سریع با نیازهای نوظهور ذکر کنید.

مزایای مختلف خانه های چوبی باعث می شود که در بسیاری از کشورهایی که چوب کم و فراوان نیست ترجیح داده شود تاریخ افسانه ها و منابع دیگر نشان می دهد که خانه های چوبی هنوز قرن ها قبل از میلاد مسیح البته قبل از اختراع بتن در دوره های با تجربه مورد استفاده قرار می گرفته اند البته این فناوری در زمان ما هیچ ربطی به آن زمان ندارد.

طول عمر ویلای چوبی

مصالح خانه های چوبی مدرن از چوب با کیفیت ساخته شده است از مواد با دوام ساخته شده است که چنین خانه ای می تواند برای بسیاری از نسل ها به عنوان پناهگاه باشد از نظر طبیعت و ویژگی های چوب احساس دنج روحیه خوب در اتاق ایجاد می کند با استفاده از دستگاه استخراج کننده درخت در خانه نقش تنظیم کننده رطوبت را ایفا می کند تمام این هوا بوی مطبوعی دارد و شفابخش است.

فناوری خانه چوبی

فناوری مدرن برای ساخت خانه های چوبی ارائه شده است به طوری که همه خانه ها از قطعات پیش ساخته جمع آوری شده اند در پایه تولید چوب پردازش می شود و زمین های جدا شده از خانه به سرعت بدون چوب و سایر مواد جمع آوری می شود.

به طور طبیعی مقایسه ساختار خانه هایی که در وبلاگ ما مورد بحث قرار گرفته است  معمولی و عادی برای ما خانه های آجری 2 ، 3 طبقه یکی از پارامترهایی که مقادیر آن بطور چشمگیری متفاوت است وزن است. خانه های چوبی همانطور که از نام آن مشخص است از چوب ساخته شده است و این بلافاصله به معنای سبک تر است. این به نوبه خود منجر به کاهش هزینه های بنیاد می شود چنین خانه هایی در عین حال در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله و رانش زمین بسیار مقاوم هستند. برای یادآوری یک ویژگی دیگر چوب: عایق حرارتی و صرفه جویی در گرمایش و تهویه مطبوع.

هزیته ساخت ویلای چوبی

در همان سطوح تکمیل پروژه های لوکس حتی در لوازم آرایشی و بهداشتی، ظاهر، تحرک ، صرفه جویی در منابع و سهولت تعمیر و نگهداری ، خانه های چوبی با قیمت مناسب خود.

تهیه پیشنهاد براساس عملکرد ارائه شده توسط طراحی معماری مشتری و ابعاد اصلی عناصر ساخت و ساز است مواردی مانند اندازه و مقدار با توجه به اطلاعات فوق مشخص شده و با توجه به پارامترهای فنی با مشتری هماهنگ می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button