مزایای سازه پیش ساخته ال اس اف


مزایای ساخت و ساز سازه پیش ساخته ال اس اف

فولاد به دلیل استحکام ، دوام و ارزش ، سابقه طولانی در استفاده در صنعت ساختمان را دارد. قاب بندی سبک سبک فولادی (LSF) این ویژگی ها به علاوه بسیاری دیگر را به بازار صنعتی ، تجاری و نهادی (ICI) می آورد.

موارد زیر را در نظر بگیرید:

ارزش:

LSF از لحاظ تاریخی ساختاری مقرون به صرفه بوده است. این فرایند سریع از نوار فولادی ساخته شده از ورق فولادی است و باعث کاهش بیشتر زمان چرخش و نیاز به انبار کردن مقدار زیادی از کالاهای تولیدی می شود.

از نظر معماری جذاب و انعطاف پذیر:

با استفاده از LSF ، طراح انتخاب های گسترده ای از اتمام ها را برای دستیابی به زیبایی شناسی مطلوب برای این پروژه در اختیار دارد.

برخی از دیوارهای خارجی که معمولاً با LSF ترکیب می شوند عبارتند از:

• پانل های فلزی از پیش آماده شده

• گچ سیمانی پرتلند (گچ) بر روی تخته فلزی

• سیستم های عایق بندی بیرونی و (EFIS)

• آجر ، سنگ ، کاشی و سرامیک و روکش بتونی

• تخته سه لا از پیش آماده شده

ساخت و ساز سبک:

“سبک” به دلایلی در نام این محصول است. قطعات LSF تشکیل شده از رول نسبت به وزن و وزن بالاتری دارند و بنابراین سبکتر از چوب یا سنگ تراشی از نظر اندازه قابل مقایسه هستند. این به معنای ساخت و ساز کمتر است. این تأثیر مثبتی بر مقاومت لرزه ای ساختمان می گذارد ، ممکن است باعث شود پایه های گسترش اقتصادی وجود داشته باشد و همچنین ممکن است امکان گسترش صعودی در ساختمان را که در ابتدا برای یک طبقه اضافی طراحی نشده است ، فراهم کند. در ساخت دیوار پرده ای که در آن وزن بر تناسب تعداد اسپندرها ، ستون ها و پایه ها تأثیر می گذارد ، وزن ساخت و سازهای فلزی را با بک گراند سنگ تراشی و بتن پیش ساخته مقایسه می کنید.

سهولت مونتاژ:

LSF به راحتی در مغازه و محل کار قرار می گیرد. بسیاری از بخش های تشکیل دهنده غلتک را می توان با دستی یا آسانسورهای مکانیکی با ظرفیت کم جابجا کرد و بلند کرد ، احتمالاً امکان تجهیزات بالابر کوچکتر و کم هزینه تر محل کار را فراهم می آورد.

پانل سازی:

پانل های دیواری ، کف و سقف را می توان به راحتی و به سرعت در محیط کارخانه یا در محل نصب کرد. پانل بندی با استفاده از صندلی های هیدرولیکی اعضای LSF حداقل تنظیم را تضمین می کند و امکان استفاده از پیچ های خود حفاری را برای اتصالات فراهم می کند. نصب مزرعه در پانل های مونتاژ کارخانه در مقایسه با سنگ تراشی مرطوب معمولاً به موقع و کارآمد تر است. پانل های LSF را می توان به راحتی با بزرگراه محدود کرد که فقط محدودیت طول و عرض آن محدود نیست. پانل های کارخانه کنترل شده و یا سایت همراه با بخش های ذاتی با مقاومت بالا و دقیق از فولاد باعث افزایش کیفیت ساخت می شوند.

ساخت سریعتر:

هوای سرد مسئله LSF نیست؛ بنابراین می توان فصل ساخت را به سال کامل تمدید کرد.

عدم احتراق و مقاومت در برابر آتش:

فولاد یک ماده غیر قابل احتراق است و به آتش ساختمان نمی افزاید. به این ترتیب ، LSF در تعداد بیشتری از مشاغل با محدودیت مساحت کمتر کف و الزامات سیستم آبپاش در مقایسه با ساخت و سازهای قابل احتراق طبق قانون ملی ساختمان کانادا مجاز است. برخی از شرکتهای بیمه می توانند مزایای عدم احتراق در کاهش حق بیمه را تشخیص دهند. بسیاری از مجتمع های کف و دیواری ساخته شده از LSF مورد آزمایش قرار گرفته و چندین طرح اضافی نیز به رتبه های قابل توجهی از آتش رسیده اند.

بادوام:

LSF با استحکام و پوشش های محافظ بسیار چشمگیر ، از دوام بالایی برخوردار است. پوشش های استاندارد روی LSF در ساختمان های ساخته شده و با محیط زیست درست ساخته شده بیش از صد سال و بیشتر انجام می دهند.

قابل اعتماد و سالم:

ال اس اف محصولی قابل اعتماد است که باعث کوچک شدن ، پیچ و تاب ، تورم ، خزش نمی شود و در غیر این صورت حرکت نخواهد کرد که کیفیت ساخت و ساز را تقویت و حفظ می کند. LSF غیر ارگانیک است و بنابراین نمی تواند از آلودگی های ناسالم رشد قارچ و قارچ پوسیدگی یا پشتیبانی کند. LSF مهمان نواز نیست و همچنین مضراتی مانند موریانه ها و جوندگان به آن آسیب نمی رساند

راه حل های عملکرد حرارتی و کنترل بخار:

ال اس اف در هنگام ترکیب با مواد دیگر ، سیستم های پاکت ساختمانی اقتصادی و کارآمد را برای کنترل مؤثر انتقال حرارتی و حرکت رطوبت ایجاد می کند.

تقریباً آزادی طراحی بی حد و حصر:

ال اس اف تقریباً برای هر ساخت و ساز ساختمان قابل استفاده است  LSF در طبقه زیرزمین بیرونی بارهای محوری بیرونی محدود به حدود شش طبقه ساختمان است. با این حال ، این حد با پیشرفت در تولید رول شکل به طور مداوم در حال گسترش است. طول دهانه بسته به اندازه قطعه (عمق و ضخامت عضو فولاد) متفاوت خواهد بود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button