ویلای پیش ساخته

ایران در مسیر فعال ترین کمربند زلزله واقع شده است، توجه ویژه ای به این موضوع که استفاده از ویلای پیش ساخته طراحی پیشرفته که بسیار دقیق است جایگزین بسیار مناسبی برای ساخت ساز به صورت سنتی می باشد. ویلای پیش ساخته اکنون در بیشتر کشورهای در حال توسعه برای ساخت خانه از روش های که سرعت بسیار بالا و هزینه کمتر و به محیط زیست خود آسیبی نرساند دارد و با پیشرفت تکنولوژی ساخت ویلا با سازه پیش ساخته این هدف محقق می شود.

در گروه تسکو سازه این تضمین وجود دارد که سازه های فلزی سبک وزن ما می توانند با مشخصات دقیق مشتری ما مطابقت داشته باشند و کنترل کاملی بر فرایند تولید به ما می دهند. این انعطاف پذیری همچنین امکان استفاده از سیستم LSF خود را به صورت پانل های مونتاژ شده به صورت چوب یا خارج از محل ارائه می دهد که کف ساختمان ، دیوارها و سقف های ساختمان آنها را تأمین می کند.

ساختار ویلای پیش ساخته قاب فولادی سبک (LSF) ما یک سیستم ساختمانی با بار سبک و سبک را در اختیار شما قرار می دهد که امکان اسکان مرتفع و در عین حال بارهای پایه را نیز به حداقل می رساند.

هنگامی که صحبت از ساختمان های مدولار می شود ویلای پیش ساخته سبک وزن ما کاملاً مطابقت دارند. ساخت LSF با ارائه روشی کارآمد و مقرون به صرفه ، می تواند به راحتی و با مزیت با سایر سیستمهای موجود در محدوده ما ترکیب شود یا از ساختمانهای سنتی استفاده شود.

مزیت اصلی ساختار ویلای پیش ساخته LSF ما توانایی تولید آن در خارج از کشور است. به همین دلیل ، مرحله بعدی ساخت و ساز می تواند خیلی زود شروع شود ، و باعث صرفه جویی در منابع در محل و کاهش زمان مونتاژ شود. ساخت خارج از منزل همچنین به دلیل فرآیندهای کوشا و کنترل شده کارخانه ما ، این سازه را با کیفیت برتر ساخته است  فقط محصولاتی که استانداردهای بالای ما را رعایت می کنند مجاز به ترک درب کارخانه هستند.

ساخت قاب فولادی سبک می تواند برای اهداف مختلف و در بسیاری از بخش ها اجاره ای خصوصی گرفته تا هتل های مرتفع استفاده شود. این روش ساخت و ساز به طور فزاینده ای محبوب ترین توسعه دهندگان جذاب است  زیرا ساده و پایدار است و می تواند خیلی سریع مونتاژ شود. با این وجود بهتر است این سیستم سبک وزن بوده و می تواند به شکلی مناسب برای دستیابی به آن ارائه شود  که باعث می شود آن را به صورت ایده آل در سایت هایی با دسترسی محدود قرار دهید. چه شما یک توسعه دهنده اسکان دانشجویی باشید و چه یک معمار در بخش مراقبت های بهداشتی ، مزایایی که ساختار LSF می تواند ارائه دهد بی شمار است.

معرفی سازه پیش ساخته ال اس اف

در این روش ساخت سازه ها با استفاده از بخش های فرم سرد ساخته شده از آهن گالوانیزه انجام می شود. بخش اول مورد نیاز برای گل میخ و تیرها و سایر اعضای مطابق با یکی از آیین نامه های معتبر محلی و بین المللی به عنوان (AISI) تعیین شده است. سپس بخش معادل مورد نیاز بر اساس تبدیل فرم سرد و ابعاد برای ساخت کارخانه داده می شود.

در این روش مراحل ساخت طبق مونتاژ نقشه در کارخانه با کمک ماشینهای اتوماتیک انجام می شود.

از آنجا که با استفاده از روش های تولید صنعت ، دقت ساخت مقاطع و حفاری زیاد و زمان ساخت و ساز کوتاه می شود و این باعث می شود سرمایه کاهش یابد و در سرمایه گذاری بازده تسریع شود.

مصالح ویلای پیش ساخته

مواد تشکیل دهنده این سیستم در فولاد گالوانیزه برای تولید قطعات فولادی با فرم سرد (CFS) مطابق آیین نامه (DIN، BS، ASTM) می باشد و به عنوان اجزای باربری و غیر باربری مورد استفاده قرار می گیرد.

تخته گچ یا سیمانی که براساس آیین نامه های معتبر تولید شده و به عنوان پوشش نهایی فضای داخلی و خارجی با امکان اتصال مستقیم به گل میخ و فلش ، برای پوشاندن دیوارها و سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بتن لکا ، عایق پشم سنگ معدنی یا پشم سرباره و پلی استایرن فوم (ضد آتش) بر اساس استانداردهای مندرج در مباحث راهنما هجدهم و نوزدهم آیین نامه ملی ساختمان ، که به عنوان عایق حرارتی و صوتی در فولاد یا بین تخته های گچ یا سیمان استفاده می شود.

ویژگی های معماری ویلای پیش ساخته  (LSF)

سیستم سازه ای (LSF) ذاتا توانایی پیگیری هرگونه طراحی معماری ، نصب و رعایت فضای مبلمان ، گسترش عمودی و افقی ساختمان ، امکان تعبیه دهانه ، ساخت بالکن ها با کنسول تیرها و غیره را دارد.

ساخت ساختمانها با استفاده از سیستم (LSF)

مجتمع مسکونی و اداری تا چهار طبقه

مجتمع ویلایی

روش پیچیده استراحت

پروژه های عمرانی مسکونی و اداری

مدارس و مراکز بهداشتی ، موقت و دائم

ساختمان های سازنده سریع برای مسکن پس از فاجعه

مراکز خرید گسترده در مناطق گرمسیری

گسترش تعداد طبقات در پشت بام ساختمان ها

مزیت سیستم ساختاری (LSF)

افزایش کیفیت عالی برای ساخت 90٪ کارخانه

کاهش 60 درصدی وزن ساختمان مرده در مقایسه با ساختمانهای سنتی

پایداری خوب در هنگام زلزله به دلیل مناسب بودن و ساخت و سازهای سبک

اجرای کلیه اتصالات در سایت توسط پیچ و مهره ها نیازی به حفر ندارد

مزیت سیستم پیش ساخته اقتصادی و عملیاتی (LSF)

ارزش اقتصادی را با کاهش زمان اجرا ایجاد کنید

کاهش مصرف آهن

حداقل کارگاه نیروی انسانی مورد نیاز

نیازی به استفاده از ماشین آلات سنگین در کارگاه نیست

پس انداز مصرف انرژی با رعایت کامل مقررات ملی ساختمان

عمر مفید ساختمان 50 سال است

مصالح ساختمانی قابل حمل با 20٪ نیاز به تعویض دارند

قابلیت ساختمان در کلیه شرایط آب و هوایی به دلیل کارگاه خشک اجرایی

تغییر طرح ساختمان آسان است

تنوع فوق العاده مصالح به کار رفته در نما و مبلمان داخلی

عدم آلودگی محیط زیست با کمترین اتلاف مواد در کارگاه

نصب قطعات آسان (LSF)

این سیستم ساختاری با تنها چند ساعت آموزش برای کارگران قابل استفاده است.

فقط نیاز به نصب مته معمولی و اره کمانی دارید.

نیازی به نصب جرثقیل نیست اما برای سرعت بیشتر می توانید از جرثقیل ها استفاده کنید.

متداول ترین روش اتصال برای اتصال اجزای سیستم پیچ خودکار و حفاری خودکار است.

نصب آسان

در زمان آماده سازی قطعات فولادی سوراخ در ستون مورد نیاز است تا به راحتی از تاسیسات ساختمان (مکانیکی و الکتریکی) استفاده شود تا از داخل آنها عبور کند.

کاهش مصرف آهن

مقدار آهن مورد استفاده در سیستم برای ساخت و سازهای متداول ساختمانهای مسكونی در حدود 3 تا 4 طبقه و در حدود 25 تا 40 كیلوگرم در هر متر مربع ، به طوری كه وزن فولاد قاب سازه معمولی بین 55 تا 75 کیلوگرم در هر متر مربع است.

بار مرده ساختمان را کاهش دهید

ساختن وزن مرده در این سیستم بیش از 60٪ کمتر از سیستمهای معمولی است و همین امر باعث می شود

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button