10 طراحی ویلا مدرن

اگر در حال ساخت و ساز، بازسازی یا صرفاً طراوت داخلی هستید پیدا کردن الهام برای طراحی مدرن ویلا شما دشوار است به سختی می توانید از گزینه ها از اندازه و عملکرد اتاق گرفته تا رنگ دیوار، انتخاب مبلمان و تزئینات تزئینی غافل شوید و نمی دانید از کجا شروع کنید.


برای محدود کردن گزینه های خود می دانیم که یک طرح خوب برای شروع این است که بدانید چه چیزی برای شما مهم است و چه فضایی را می خواهید در خانه خود ایجاد کنید. صرف زمان برای یک طراحی می تواند به شما کمک کند آنچه را که واقعاً می خواهید و نحوه طراحی آن را در اولویت قرار دهید برای کمک به روان شدن خلاقیت شما ما ده طرح مدرن خانه و ده نکته طراحی را برای زندگی معاصر به اشتراک گذاشته ایم:
 

1. برای ایجاد یک محیط هماهنگ در خانه رنگ های خاکی و خنثی

از منظر طراحی بیشتر و بیشتر مردم تصمیم می گیرند خود را با تزئینات بافتی و رنگ های خاکی احاطه کنند ما می خواهیم خانه های ما احساس صداقت و حقیقت داشته باشند. با استفاده از یک پالت ظریف و تصفیه شده از مواد بتنی و طبیعی مانند چوب، رنگ های خاکی و خنثی، به ایجاد ظاهری متعادل  ساده و خانگی کمک می کند.

رنگ های سفید ترد خاکستری های سنگریزه و سایه های بتنی خنک سطوح مختلف بافت که نه تنها در نمای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند ، بلکه از داخل نیز عبور می کنند به خانه عمق پیچیدگی و انسجام می بخشد.
چوب که هم در خارج و هم در داخل استفاده می شود زیبایی زیبایی بالایی دارد. حلقه های رشد طبیعی رگ های لثه و آمبروزیا به انواع مختلف چوب ظاهری منحصر به فرد طبیعی و دلپذیر با شخصیت فراوان می بخشد. برخی رنگ چوب را برای ایجاد رنگی عمیق و غنی انتخاب می کنند در حالی که دیگران ممکن است ظاهری روستایی تر و بوهمی تر نشان دهند که ساییدگی و پارگی را نشان می دهد.
برای افزودن عمق و بافت بتن را سفارشی کنید یا مقداری ترازو رنگی به خانه خود اضافه کنید. چه روی نیمکت بتنی شکل یا پایه شومینه یا یک کف خیره کننده با کاشی کاری شده چیزی متفاوت همیشه تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین سعی کنید انواع مختلف سنگ طبیعی و تراتزو را در یک فضا لایه بندی کنید. مخلوط کردن دو یا چند ماده به تجزیه فضا برای برخورد با محیط شاد کمک می کند که در آن جلوه لوکس بدون یکنواختی حفظ می شود.

جذابیت رنگ های خنثی بسیار محبوب است زیرا باعث می شود فضای داخلی خانه بزرگتر به نظر برسد. در خانه های مدرن به جای پیچ و مهره های پیچیده به سبک آنتیک یا ستون ها از خطوط تمیزتری استفاده شده است که باعث می شود خانه مرتب تر و منظم تر به نظر برسد.
 

2. به سبک معماری گذشته به عنوان منبع الهام از طراحی نگاه کنید

در معماری مدرن یک سبک معماری است که مورد استقبال و محبوبیت قرار می گیرد. طراحی مدرن اواسط قرن به جریان اصلی وارد شده است. این خانه ها که به بهترین شکل مینیمالیستی توصیف می شوند با خطوط تمیز، سقف های مسطح یا شیروانی، لبه های چشمگیر اغلب با لبه های بزرگ و پنجره های بزرگ علامت گذاری شده اند.
به خانه ما نگاهی بیندازید. این خانه مدولار لوکس به لطف استفاده از چوب در داخل ، حداقل دکوراسیون و فراوانی نور طبیعی، ظاهر و احساس عالی مدرن دارد.

3. فضای باز اشپزخانه

آشپزخانه و اتاق مطالعه شما دیگر نیازی به آشپزخانه و اتاف مطالعه معمولی شما ندارد. آشپزخانه شما می تواند شامل یک اتاق ناهار خوری باشد و اتاق مطالعه شما می تواند دارای یک منطقه سرگرمی باشد یا در اتاق نشیمن قرار گیرد در حقیقت اکثر اتاق های خانه شما می توانند با هم ادغام شده و در فضا صرفه جویی کرده و راحتی ایجاد کنند.
در بسیاری از خانه های مدرن مدرن آشپزخانه به عنوان قطب اجتماعی خانه است این به شما این امکان را می دهد که مهمانان خود را سرگرم کنید یا در حالی که بچه ها مشغول آشپزی هستند جمع شوید. جزیره آشپزخانه علاوه بر ارائه فضای کاری و فضای اضافی می تواند به عنوان یک ویژگی مهم طراحی خانه مدرن شما عمل کند و در عین حال بعد اجتماعی را نیز اضافه کند. بیشتر جزایر یک طرف را برای پخت و پز و طرف دیگر را برای خوردن رزرو می کنند ، اما شما می توانید صندلی ها را در تعدادی از طرفین جزیره خود برای ایجاد محیطی اجتماعی و منعطف تر انتخاب کنید.

 

4. شامل اجزای مناسب است

ابزارهای هوشمند زیادی وجود دارد که هر حرکت و فعالیتی را راحت تر می کند. خانه های مدرن اکنون می توانند دارای وسایل داخلی شیک مانند شارژرهای بی سیم روی میزها یا تخته های خرد کن جمع شده در پیشخوان باشند.
قفسه ها، گنجه ها و وسایل تعبیه شده در دیوارها نیز در خانه های معاصر رواج بیشتری پیدا کرده اند زیرا فضای بیشتری را برای جابجایی آزادانه فراهم می کنند. هرج و مرج آشفته باعث سرخوردگی می شود یک فضای سازمان یافته باعث می شود احساس آرامش کنید. زیبایی فضا را تمیز نگه دارید و لوازم اصلی تا حد ممکن استتار شده و به ایجاد ظاهری صاف و صیقلی کمک کنید.

کمی از فضای اصلی زندگی جدا شده و اجازه می دهد تا به طور مستقل کار کند. قطعات نازک کاری سفارشی به عنوان یک فضای کاری کاملاً کارآمد باز می شوند اما می توانند در صورت عدم استفاده بسته شوند و مانند یک قطعه مبلمان به نظر برسند. آشپزخانه با لوازم خانگی یکپارچه ایده طراحی بیش از حد را تقویت می کند تا فضایی آرام و عاری از هرج و مرج ایجاد کند.
 

5. طراحی جسورانه و آزمایشی

اگرچه روند متداول استفاده از کام کاملاً خنثی با طرح های براق است اما قسمت های خاصی از خانه می تواند با طعم رنگی خوش طعم یا قطعه ای که ارزش مکالمه را دارد از بین برود. به عنوان مثال می توانید با یک آویز پیچیده و در عین حال مدرن در اتاق ناهار خوری یا کاشی با طرح جسورانه در حمام وحشی شوید. این ویژگی های کوچک باعث می شود که طراحی خانه معاصر شما شبیه یک خانه معمولی و یک خانه فوق مدرن نباشد و برخی از شخصیت شما در طراحی تزریق شده است.
 

۶- بلند مدت فکر کنید

دوام ، پایداری و نگهداری کم همچنان عامل و روند بزرگی در انتخاب مواد خواهد بود.
اگر تا به حال در مکان هایی که گرد و غبار یا رطوبت را جمع آوری می کنند کپک زده و دسترسی به آن دشوار بوده است می دانید که چگونه طراحی و برنامه ریزی خوب می تواند ساعت های بی پایان شستشو و تمیز کردن شما را نجات دهد (برای سلامتی طولانی مدت شما و شما بهتر نگوییم. خانواده). و اگر تا به حال مجبور بوده اید عناصر را در خانه خود سنباده زنی/رنگ آمیزی/رنگ آمیزی کنید برای نگهداری کم ، مصالح و لوازم با دوام ارزش قائل خواهید شد.
 

7. سبز شوید در طراحی

آگاهی در مورد اینکه محیط اطراف ما چقدر می تواند بر رفاه ما تأثیر بگذارد وجود دارد. امروزه ما بیشتر و بیشتر وقت خود را در داخل خانه می گذرانیم بنابراین مهمتر از همیشه این است که فضاهای داخلی ما طوری طراحی شده باشند که احساس بهتری در ما ایجاد کنند. اتصال محیط خانه به طبیعت با وارد کردن عناصری از بیرون اعم از گیاهان ، مواد طبیعی ، نور و الگوهای مشابه طبیعت می تواند به شما کمک کند احساس آرامش و شادی کنید.
موادی مانند بامبو، چوب خیزران و چوب به دلیل جذابیت طبیعی آنها بسیار جذاب هستند نمی توانید دستان خود را روی سطح آنها بکشید. آنها احساس گرما را به همراه می آورند و در بافت خود تنوع و ظرافت دارند (دانه ها ، گره ها و خطوط ارگانیک همگی بخشی از اغوا کننده آنها هستند).

8. قدرت نور طبیعی در طراحی

هرگز قدرت نور طبیعی را دست کم نگیرید فضاهای روشن و هوایی پر از نور طبیعی می تواند روحیه ما را بالا ببرد. طراحی کلی و جهت گیری خانه شما اولین چیزی است که باید در مورد بهره وری انرژی و راحتی همه جانبه مورد توجه قرار گیرد. جهت دهی به خانه برای استفاده بهینه از منطقه آب و هوایی، ترسیم مسیر نور خورشید و باد برای برنامه ریزی موقعیت و اندازه پنجره ها ، سایه زنی مناسب و ضبط حرارتی ، همه اینها به احساس راحتی شما کمک می کند و می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید.

استرالیایی ها به خارج از منزل علاقه دارند و در نتیجه شما ممکن است بخواهید فضاهای زندگی بیرونی خود را مانند فضاهای داخلی راحت کنید. آفتاب گیر مناسب (یک ورگولا با موتور می تواند یک گزینه عالی باشد) آشپزخانه در فضای باز شومینه و مبلمان به سبک اتاق نشیمن می تواند به فضای بیرون راحت و جذاب در تمام طول سال کمک کند.
 

9. هر گوشه ای را در نظر بگیرید

هر گوشه ، گوشه ای ، طاقچه ، قفسه بلند را در نظر بگیرید و این فضاها را با دقت طراحی کنید (نه اینکه بعداً فکر کنید) بنابراین هر اینچ فضا مورد استفاده و توجه قرار می گیرد. چه در زیر پله ها و چه در زیر پنجره ها نازک کاری کاربردی ساخته شده در فضاهای باریک ، این مناطق فراموش شده را به محلول های عملی ذخیره سازی تبدیل می کند.
 

10. ویژگی های سازگار با محیط زیست

بیشتر و بیشتر مردم به گزینه های سازگار با محیط زیست مانند مواد بازیافتی و انرژی خورشیدی روی می آورند. یک خانه سازگار با محیط زیست که با انرژی پاک (یا حداقل بیشتر) کار می کند همیشه یک افزودنی خوشایند برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی است و این یک انتخاب مسئول اجتماعی است. همچنین می توانید گزینه هایی مانند توالت های کم جریان روشنایی LED لوازم کم مصرف و آبگرمکن بدون مخزن را بررسی کنید. به ” طراحی و ساخت خانه ای سازگار با محیط زیست ” مراجعه کنید . ممکن است گران کمی برای شروع به نظر می رسد، اما آن را به شما پول در دراز مدت را نجات دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button