10 طرح نمای خارق العاده ی ویلا دارند


10 طرح خیره کننده نمای بیرونی خانه که نمای خارق العاده ای دارند

طراحی ویلا با ایده های بیشماری برای فضای داخلی پر شده است. ایده های نمای بیرونی ویلا شما چطور؟ چگونه در نظر دارید خانه خود را ببندید؟ نمای اصلی شما به کجا نگاه می کند ، حیاط خانه شما مملو از بوی نامطبوع است و در پایان هر روز به چه چیزی رانندگی می کنید؟ این پنجاه نمای بیرونی خانه نشان می دهد که داشتن نمای مدرن به چه معناست. با استفاده از ترکیب چوب ، گچ ، بامبو ، شیشه و بتن ، آنها مستقیماً در صفحات عمودی بزرگ شلیک می شوند ، به سطوح افقی بلند می روند و با جنگل و درختان نخل در بی شمار محیط طبیعی تلاقی می کنند. مورد دلخواه خود را از پنجاه نمای بیرونی برتر ما برای خود انتخاب کنید.

چوب لاک زده ، گچ و رنگ قارچ را در یک طراحی بیرونی جذاب ترکیب کنید. این خانه کنار خیابان با یک ردیف حصار باغی آراسته به پایان می رسد.

فضای سبز را در خانه خود ادغام کنید. این آجر سفید از طریق یک سری ورودی های آجری به نور می رسد ، در حالی که یک سرخس خزنده روی قسمت نشیمن و گاراژ می پرد.
 

لازم نیست خانه های مدرن در شهر باشند. شکوفه های گیلاس سفید و درختان بید گریان در یک جنگل خیره کننده خیره کننده ، نرمی را ایجاد می کنند، در حالی که یک ستون سیاه رنگ اتاق را با منظره نگه می دارد.

همه ما هر از گاهی در آرزوی یک کابین چوبی مدرن بوده ایم. این نمای بیرونی چوبی ، شیارهای خود را روی سقف صاف و عمود بر بدن اجرا می کند، زیرا پنجره های خود را به سمت جنگلی از کاج باز می کند.

از استخر خود برای تقلید از شکل بیرونی خود استفاده کنید. این اقامتگاه افقی با خطوط بلند از پوشش شیشه ای و فلزی در برابر عناصر محافظت می کند، در حالی که یک نوار آبی مجلل طول آن را می پوشاند. دو سطح حیاط با انواع مختلف صندلی های فضای باز مدرن طراحی شده است تا عملکردهای خاص هر منطقه را مشخص کند.

1 |

معمار: توماس دوبوآ


این نمای جالب همان چیزی است که فیلم های علمی تخیلی از آن ساخته شده اند. یک گنبد شفاف بالای دو سطح چوب تخته ای باعث شده این خانه مدور یادآور بشقاب پرنده ها باشد.

2 |

معمار: الکساندر ژیدکوف


این خانه مدرن که به راحتی به عنوان یک رویای تحقق یافته توصیف می شود ، چشم ما را هیجان زده می کند. همانطور که پنجره های زنجیره ای فلزی مقدار کافی نور را وارد می کنند ، قاب های ذغالی قوی و مجموعه ای از پله های سفید به بهشت شهری می رسند.

3 |

معمار: Ark Viz


آیا تا به حال ظاهر بیرونی چهارخانه را تصور کرده اید؟ ما هم نداشتیم. این خانه دو طبقه با مصالح ترکیبی از سبک آپلومب استفاده می کند و آن را با یک بالکن محدب فولادی و حیاط چوبی چوبی تعبیه شده به پایان می رساند.

4 |

معمار:  DÉR


دسترسی به خانه را آسان کنید این فضای چوبی در میان زمین شفاف و مسطح ، پرچین های بریده و پله های بزرگ قرار گرفته و بازدیدکنندگان را با حفره ای در مرکز خود دعوت می کند.

5 |

معمار: Burak Lafcı


یک مکان کوهستانی سزاوار خانه ای با چشم انداز است. چوب های سفید چوبی تا آسمان در مقابل یک استخر ، عرشه صندلی چوبی و پنجره های مستطیلی رنگی به آسمان می رسد.

6 |

معمار: یوان رالیا-توما

قوانین را با نمای بیرونی خود خم کنید. این اقامتگاه دارای حیاط بیرونی شیب دار ، سقف صعودی و ارتفاع محدب جلویی در یک تکه ساده و مسطح سبز است.

7 |

معمار: Jobim Carlevaro Arquitetos


خانه خود را طوری طراحی کنید که در فضای باز باشد. این چوب و آجر دو طبقه دارای یک فضای مرکزی برای آفتاب گرفتن و یک عرشه در جلو برای لذت بردن از فضای سبز است.

8 |

معمار: معماران کوزمان


چگونه می توانید نور خورشید را در خانه خود به حداکثر برسانید؟ این سازه آجری و بتنی از تخته های چوبی به عنوان پرده ونیزی استفاده می کند و فضا را باز کرده و در هنگام غروب خورشید اشعه را جذب می کند.

9 |

Visualizer: So on


به خانه خود احساس کنید یک تفرجگاه درجه یک است. سفید و چوب در اطراف یک استخر با چارچوب سبز بافته می شوند ، در حالی که پنجره های شیشه ای تمام دیوار نمای دریا و جریان داخلی و خارجی را ارائه می دهند.

10 |

معمار: استودیو طراحی فارکس


گسترده ، باز و دعوت کننده توصیف کننده این فضای مدرن درجه یک است. مجموعه مرکزی آن بر روی ردیفی از چمن ها و پرچین های آراسته قرار دارد و دارای سقف حاشیه ای روشن و راه پله ای عظیم است که راه را برای ورود راهنمایی می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button