طراحی چند منظوره با سازه ال اس اف


طراحی چند منظوره با سازه ال اس اف

سهولت نصب و انعطاف پذیری

تنوع فولاد به معماران و مهندسان این آزادی را می دهد که به بلند پروازانه ترین چشم اندازهای خود دست یابند ومصالح ساختمانی بسیار مهندسی شده و با کیفیت بالا را در اختیار پیمانکاران قرار می دهد. فولاد در همه چیز از سازه های صنعتی گرفته تا سازه های نمادین استفاده می شود و مخصوصاً برای ساخت وسازهای متوسط ​​مناسب است جایی که راه حل های قاب کلیدی تقریباً برای هر نوع پروژه ساختمان مسکونی یا تجاری در دسترس است.

فولاد به طورمداوم استانداردهای با کیفیت بالا محصولات دقیق و قدرت و دوام تضمین شده را در سخت ترین محیط ها ارائه می دهد  فولاد تحت دقیق ترین شرایط تحت شرایط بسیار کنترل شده تولید می شود و خطرات تغییرپذیری در محل را از بین می برد که این یک معایب ذاتی با سایر مصالح ساختمانی است.

فولاد از نظر ابعادی پایدار است و می تواند در تحمل بسیار محکم ساخته شود استفاده از آن برای مهندسان در طراحی ساختمان آسان می شود بر خلاف محصولات چوبی نرم که به دلیل تغییر رطوبت و ویژگی های طراحی ساختاری که اخیراً تا 30 درجه کاهش یافته است مستعد کوچک شدن هستند  به دلیل تغییر در ترکیب منابع چوب.

بیمارستان-فیروزگر

نمای کامل ساختمان

مزایای طراحی فولادی شامل دهانه های طولانی تر خلیج های بزرگتر و فاصله بیشتر قاب نسبت به بنای چوبی یا بتنی است این اجازه می دهد تا حداکثر فضای قابل استفاده برای کف و فضاهای داخلی بزرگ را که می توانند به طورمداوم برای مقابله با نیازهای متغیر سرنشینان سازگار شوند فراهم آورد.

سازه های فلزی

فولاد به خوبی به پیش ساخته می پردازد جایی که مونتاژ تک تک عناصر فولادی در خارج از محل تحت شرایط کنترل شده بسیار منظم و ایمن در کارخانه انجام می شود جایی که فناوری پیشرفته اجزای مهندسی دقیق را ارائه می دهد.

نمای بیرونی ساختمان

سازه های فلزی را می توان به سرعت نصب کرد قابلیت پیش بینی و دقت اجزای فولادی علاوه بر تحویل به موقع در محل این روند را تسریع می کند و به دنبال آن است که معاملات زودتر به کار خود ادامه دهند و در نتیجه سریعتر تکمیل ساختمان و اشغال زودتر انجام شود.

مرکز هنرهای نمایشی تیلور

سازه های قاب فولادی ذاتا شکل پذیر هستند سازه ها طوری طراحی شده اند که انرژی تولید شده توسط حرکت زمین و باد را با خم شدن یا انحراف در درجات مختلف جذب کنند ، بسته به مصالح ساختمانی ، طراحی سازه ، کیفیت ساخت ، سطح مهندسی و الزامات مربوط به کد ساختمان .

فولاد با خواص شیمیایی و مکانیکی سازگار هنگامی که در معرض بارهای ساختاری ناشی از باد شدید و حوادث لرزه ای قرار می گیرد به گونه ای قابل پیش بینی رفتار می کند. سالن کنسرت بلا و مرکز هنرهای نمایشی تیلور.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button