چرا خانه چوبی؟

چوب زنده است یک خانه چوبی گرم با دوام و دارای شخصیت است چوب از مواد طبیعی است و یک خانه چوبی سازگار با محیط زیست سبز و دارای رد پای کم کربن است خانه چوبی راحت است چوب پایدار است و یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی است.

در همه جای دنیا محبوبیت خانه های چوبی رو به افزایش است بهره وری انرژی  محیط زندگی سالم  زمان ساخت کوتاه و قیمت مناسب از عوامل مهم هستند چوب همچنین محکم بادوام ، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آتش است  در صورت برخورد مناسب.

با انتخاب یک خانه چوبی مزایای زیادی خواهید داشت:

خانه های 

چوبی سازگار با محیط زیست و سالم برای زندگی هستند

خانه های چوبی بسیار سالم هستند مواد چوبی دارای توانایی منحصر به فرد برای “تنفس” و ایجاد تعادل در آب و هوای داخلی است هوا از دانه چوب عبور می کند پاک می شود مرطوب می شود و دمای راحت را حفظ می کند. بنابراین خانه همیشه دارای یک محیط اقلیمی راحت است که مخصوصاً برای بچه ها و افراد مبتلا به آلرژی های مختلف مهم است.

ثابت شده است که رنگ گرم و طبیعی چوب بر روحیه فرد تأثیر مثبت می گذارد  سیستم عصبی را آرام می کند و شرایط دوستانه ای را برای تفریح ​​ایجاد می کند واضح است که یک خانه چوبی فقط یک ساختمان نیست بلکه دنیای خاصی است که می توانید دوستان و خانواده خود را در آن دعوت کنید.

ساخت خانه های چوبی آسان و سریع و از نظر نگهداری بسیار کم است

ساخت چوب سریع و کارآمد است فرآیندهای تولید در تاسیسات تولید ما انجام می شود و فقط مونتاژ و نصب در محل انجام می شود. ساختمان های چوبی را می توان در تمام طول سال در بیشتر آب و هوا ساخت. یک خانه چوبی به مساحت 100 متر مربع را می توان تحویل داد که تنها در سه ماه آماده انتقال به آن است.

چوب مهمترین ماده محافظ حرارتی طبیعی است

یک محیط اقلیمی راحت در خانه های چوبی به صورت طبیعی می ماند طبیعتاً در زمستان گرم و تابستان ها خنک است ویژگی سیاهههای مربوط برای تجمع رطوبت بیش از حد و بازگشت آن  به حفظ دمای مطلوب اتاق کمک می کند.

دیوارهای چوبی دارای ظرفیت ذخیره گرمای بالایی هستند دیوارهای چوبی گرما را ذخیره می کنند و به تدریج آن را در سراسر خانه تابش می کنند بنابراین دمای سطح دیوار مشابه دمای اتاق است. این باعث راحتی داخل خانه می شود.

چوب بزرگترین منبع تجدیدپذیر جهان است

چوب در دسترس ترین مصالح ساختمانی است که از یک منبع تجدید پذیر گرفته شده است. بیش از 50 درصد از مساحت کل استونی پوشیده از جنگل است و کمتر چوب بریده و مورد استفاده در استونی نسبت به رشد طبیعی روزانه وجود دارد.

چوب یکی از مقاوم ترین مصالح ساختمانی است

خانه های چوبی که مطابق با فناوری های مدرن ما ساخته شده اند بسیار قابل اعتماد و با دوام هستند. خانه های دارای شکاف و نگهداری مناسب می توانند قرن ها دوام بیاورند 600-700 سال خانه هنوز در کشورهای اسکاندیناوی و سیبری وجود دارد.

هیچ ماده ای نتوانسته با ویژگی های منحصر به فرد چوب از جمله استحکام، دوام و سهولت استفاده مقاومت حرارتی و ثبات طبیعی مطابقت داشته باشد. چوب همچنین برای جذب و مقاومت در برابر لرزش بسیار برجسته است خانه های چوبی نیز برای مناطق زلزله زده به عنوان سازه های بسیار پایدار و قوی مناسب هستند.

سازه های چوبی با سطح مقطع عظیم مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش نشان می دهند. هنگامی که در معرض آتش قرار می گیرد سطح چوب زغال می شود که از پیشرفت بیشتر آتش جلوگیری می کند.

محیط دوستانه

فرایند مونتاژ یک خانه چوبی پیش ساخته به گونه ای طراحی شده است که حداقل یا هیچ تاثیری بر گیاهان و جانوران اطراف نداشته باشد تولید محصولات چوبی 10 برابر کمتر از سایر مصالح ساختمانی انرژی مصرف می کند.

مقرون به صرفه

ساخت یک خانه چوبی آسان و سریع است از نظر مصرف انرژی و حفظ محیط طبیعی ما است. استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی محیط زندگی سالم را برای ما و نسل های آینده تضمین می کند این ترکیب به ما این امکان را می دهد تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید در حالی که از یک فضای خوب و دنج لذت می برید.

ما در تسکو سازه نسبت کیفیت و قیمت بسیار خوبی را برای خانه های چوبی و چوبی خود ارائه می دهیم.

آیا می خواهید در سلامت کامل زندگی کنید؟ سپس ساختمان های چوبی و چوبی پاسخ ساده ای هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button