بهترین قیمت ساخت خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته در ایران با توجه به قرار گرفتن در مسیر فعال ترین کمربند زلزله استفاده از سازه پیش ساخته یک ضرورت برای کشور ما می باشد، توجه ویژه به این موضوع که استفاده از خانه پیش ساخته پیشرفته که بسیار دقیق است جایگزین بسیار مناسبی برای ساخت ساز به صورت سنتی می باشد. خانه پیش ساخته اکنون در بیشتر کشورهای در حال توسعه و پیشرفته برای ساخت خانه از روش های که سرعت بسیار بالا و هزینه کمتر و مقاومت بالایی دارند و با پیشرفت تکنولوژی ساخت خانه با سازه ال اس اف این هدف محقق می شود.

ساخت خانه پیش ساخته

در گروه تسکو سازه این تضمین وجود دارد که سازه های فلزی سبک وزن ما می توانند با مشخصات دقیق مشتری ما مطابقت داشته باشند و کنترل کاملی بر فرایند تولید به ما می دهند. این انعطاف پذیری همچنین امکان استفاده از سیستم LSF خود را به صورت پانل های مونتاژ شده به صورت چوب یا خارج از محل ارائه می دهد که کف ساختمان ، دیوارها و سقف های ساختمان آنها را تأمین می کند.

قیمت خانه پیش ساخته

قیمت خانه پیش ساخته با توجه به متریال مصرفی در ساخت خانه و افزایش قیمت مصالح ساختمانی روز به روز نمیتوان ثابت بماند اما بیشتر مشتریان برای ساخت خانه این انتظار را دارند که قیمت تمام شده ارزانتر از ساختمان های سنتی باشد و تا حدودی این انتظار درست است.

خرید خانه پیش ساخته

و بر اساس این که قسمتی از سازه در کارخانه تولید می شود و نصب ساختمان سریعتر می باشد، نیروی انسانی کمتری در روند ساخت آن می خواهد و استفاده از مصالح در آن ارزانتر میباشد اگر قصد داشته باشید یک خانه پیش ساخته بسازید می تواند از روند ساخت آن اطلاع پیدا کنید و آشنایی کامل از را داشته باشید

انواع خانه پیش ساخته

نمونه های مختلفی که می توان برای خانه های پیش ساخته به شما معرفی کرد براساس متریال ساخت آنها می باشد. درواقع انواع متنوعی از خانه های پیش ساخته را بر اساس متریال ساخت به شما معرفی می کنیم.

خانه پیش ساخته براساس خواسته مشتری و همچنین براساس گرمسیر و سردسیر بودن محل سکونت مشتری در انواع مختلفی تولید می‌شود، مصالح به کار رفته در این نوع از خانه‌ها شامل موارد زیر است.
تولید انواع خانه پیش ساخته بر اساس موارد زیر هستند.
خانه های پیش ساخته از نوع بتنی
خانه پیش ساخته فلزی
خانه چوبی از پیش ساخته
خانه ی پیش ساخته شده از ورق های پی وی سی
خانه های ساندویج پانل از پیش ساخته


مواردی چون چوب و فلز و ساندویچ پنل، نمونه هایی هستند که بسیار رایج و پر متقاضی می باشند. یکی از ویژگی هایی که در تنوع ساخت این خانه ها لحاظ شده است، برمی گردد به هماهنگی متریال ها با شرایط جغرافیایی منطقه ها و سازگاری با سلیقه های متفاوت، که موجب می شود دامنه استفاده از آنها بیشتر از قبل شود.

خانه پیش ساخته بتونی

ساخت و ساز در بتن و مصالح بتنی (آجر، بلوک های بتنی) هاله ای از طول عمر دارد که سایر مصالح و متریال های ساخت و ساز آن را ندارند. از سوی دیگر، در ساخت یک خانه بتنی، به دلیل خشک شدن مصالح بتن که باعث طولانی شدن مدت زمان ساخت و ساز و زمان تحویل می شود، ابراز تاسف می کنیم. اما امروزه خانه های پیش ساخته بتنی این مشکل را حل نموده اند.

خانه های پیش ساخته بتنی به لطف مونتاژ عناصری که از قبل در کارخانه تولید شده اند، مزایای ساخت و ساز جامد را در یک ماده بادوام با زمان ساخت محدود با یکدیگر تطبیق می دهد. هنگامی که آخرین پیشرفت‌های فنی در بتن معماری در خانه‌های پیش ساخته اعمال می‌شود، ساخت و ساز مستحکمی به سرعت و با هزینه کمتری به دست می‌آید که به تعهدات ساخت ‌و ساز مقاوم در برابر زلزله عمل می‌کند و می‌تواند عایق مورد نیاز برای ساختمان‌های کم مصرف را دریافت کند یا از قبل مجهز شود.

خانه پیش ساخته ساندویچ پنل

ویلا پیش ساخته ساندویچ پنل
خانه های پیش ساخته از نوع ساندویچ پانل در واقع محصولات ساختمانی می باشند، که بعنوان یک هسته عمل می کنند و در قسمت داخلی و بیرونی نیاز به روکش فلزی و عایق دارند. این خانه های ساندویچ پنل برای پوشش های غیر ساختاری برای ساخت دیوارها استفاده می شوند.
این نوع خانه های پیش ساخته خود شامل انواع متنوعی هستند که هم از لحاظ اندازه های طول و عرض متنوع هستند و هم از میزان ضخامت های مختلفی تشکیل شده اند.
از خانه های ساندویچ پنل علاوه براینکه می توانید برای خانه ها از آنها استفاده داشته باشید، می توانید در ساخت سوله، انبار، کابین و مواردی اینچنینی استفاده کنید.

خانه پیش ساخته چوبی


شما در یک خانه چوبی احساس خوبی را تجربه می کنید که این میزان از این تصور، ناگهانی و فوری است، در واقع به محض اینکه از درب ورودی خانه ای چوبی رد می شوید این احساس ایجاد می شود. حالا این احساس رفاه اولین معیاری است که مشتریان خانه های چوبی پیش ساخته برای داشتن آن تلاش می کنند.

افرادی هستند که به اشتباه تصور می کنند ساخت یک خانه چوبی گران تر از سایر مصالح ساختمانی است که در واقع اشتباه می کنند.
اساسی ترین ویژگی که می توان برای اینگونه خانه ها عنوان کرد، رنج های قیمتی مختلف براساس خواسته و سلیقه ی مشتریان می باشد. در واقع مشتریان این نوع از خانه های پیش ساخته می توانند بر اساس متراژ مورد نظر خودشان صاحب یک خانه چوبی باشند. همچنین ویژگی دیگر در مورد این نوع از خانه ها پیاده سازی سیستم ها سرمایشی و گرمایشی متنوع بر اساس درخواست مشتریان قابل اجرا است و اصلا محدودیتی برای آنها نیست.


خانه پیش ساخته pvc

ویلا پیش ساخته pvc
پی وی سی همانند چوب و فلز نمونه ای از متریال است که در ساخت خانه مورد استفاده میگیرد که یکی از مدل های خانه های پیش ساخته می باشد. در واقع pvc موادی می باشد که در تولید و ساخت پنجره های دوجداره و عایق استفاده می شود. پی وی سی با توجه به وزن سبک، عایق حرارتی مناسب و کم هزینه بودن در مقایسه با سایر مواد ، در ساخت و تولید خانه های پیش ساخته مورد استقبال قرار گرفته است.
اگر قصد ساخت خانه از نوع پی وی سی را دارید و به دنبال شرکت معتبر و مهندسی با تجربه در این زمینه هستید با گروه متخصصین ما ارتباط مستقیمی داشته باشید تا شما را از صفر تا صد ساخت خانه راهنمایی کنند .

خرید خانه پیش ساخته 60 متری

خانه های پیش ساخته ال اس اف
در حال حاضر پیشرفت در صنعت ساختمان به بگونه ای صورت میگیرد که ساختن خانه ها فقط به گونه سنتی صورت نمیگیرد و در این مسیر پیشرفت های زیادی کرده است به گونه ای که ویلا های کوچک را پیش ساخته میسازند و خرید خانه پیش ساخته به راحتی با تنوع بالایی انجام میشود


خرید خانه پیش ساخته 60 الی 80 متری مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارد که مهمترین بخش آن کاهش هزینه زمان و بخش مالی می باشد. در واقع هنگامی که ساختمان مورد نظر شما از قبل طراحی شده باشد در زمان و بودجه های شما صرفه جویی مقرون به صرفه ای صورت خواهد گرفت.
در حال حاضر شرکت های مختلفی انواع متنوعی از این نوع خانه های از پیش ساخته را عرضه می دارند که شما می توانید به آنها مراجعه کنید. قبل از آنکه اقدام به خرید نهایی خانه مورد نظر خود کنید بهتر است در ادامه انواع مختلف خانه های پیش ساخته را بشناسید.

عوامل ساخت خانه پیش ساخته

عوامل موثر در ساخت خانه پیش ساخته:

قیمت خانه پیش ساخته: از روش هایی که برای ساخت خانه پیش ساخته در کشور ما وجود دارد سازه ال اس اف است این دقیقا با کانکس بسیار متفاوت میباشد چون یک اسکلت سازه فوق مدرن و تمام اتوماتیک برای ساخت آن استفاده می شود و این سازه دارای عواملی است که در قیمت خانه پیش ساخته تاثیر دارد

نمای مخصوص به ساخت خانه

متریال های مصرفی در نازک کاری

تعداد طبقات بارور ساختمان


مهم ترین روش ساخت خانه پیش ساخته _ سازه LSF

خانه با سازه ال اس اف

پر کاربرد ترین روش ساخت خانه پیش ساخته می شود خانه پیش ساخته که با تکنولوژی مدرن، وزن سبک و مقاومت در برابر زلزله که با استاندارد ها کاملاً مطابقت دارد. اسکلت سازه ال اس اف LSF است این روش کارآمد و مقرون به صرفه، می تواند به راحتی و با سایر سیستم های موجود در ساختمان ترکیب شود و از ساختمان های سنتی استفاده شود. ما در این سیستم کمترین بار را در اختیار شما قرار می دهد که امکان خانه استاندارد و در عین حال بارگذاری استاندارد را در آن رعایت شده است.

مزیت اصلی ساختار خانه های پیش ساخته LSF با توانایی تولید آن در خارج از پروژه است. به همین دلیل، مرحله بعدی ساخت و ساز می تواند خیلی زود شروع شود، و باعث صرفه جویی در منابع در محل و کاهش زمان ساخت شود. ساخت خارج از سایت همچنین به دلیل فرآیندهای کنترل شده کارخانه ما، این سازه را با کیفیت برتر میسازد فقط محصولاتی که استانداردهای بالای ما را رعایت می کنند مجاز به ترک درب کارخانه هستند.

ساخت قاب فولادی سبک می تواند برای بسیاری از بخش ها ساختمان مسکونی، اداری، اسکان موقت گرفته تا پروژه شهرکی و مسجد، هتل … ها استفاده شود. این روش ساخت و ساز به طور فزاینده ای محبوب و جذاب شده است زیرا ساده و پایدار است و می تواند خیلی سریع مونتاژ شود. با این وجود این سیستم سبک وزن بوده و می تواند در تمام نقاط کشور و در بخش ساختمان کاربرد زیادی دارد برای همین چه شما یک توسعه دهنده ساختمان باشید و چه یک معمار در بخش های مختلف ساختمان ، مزایایی که ساختار LSF می تواند ارائه دهد بی شمار است.

مزایای خانه پیش ساخته با سازه ال اس اف (LSF)

افزایش کیفیت تولید در ساخت  ساخت اسکلت 90٪ کارخانه

کاهش 60 درصدی وزن کل ساختمان در مقایسه با ساختمان های سنتی

مقاومت بالا در برابر زلزله به دلیل ضد زلزله بودن اسکلت سازه سبک

قابلیت اجرای ساختمان در کلیه شرایط آب و هوایی به دلیل سرعت اجرا اسکلت

عمر مفید ساختمان بالای 30 سال

تنوع فوق العاده مصالح به کار رفته در نما ساختمان

مصرف انرژی با رعایت کامل مقررات ملی ساختمان

 

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button