چرا از سازه های ال اس اف استفاده کنیم

چرا از سازه های ال اس اف استفاده کنیم

در ساخت ویلا با سازه پیش ساخته ال اس اف از ورق گالوانیزه که از قبل طراحی شده و در کارخانه تولید میشود و نورد داده میشود تحت روش شکل دهی سرد استفاده می شود. همه پروفیل ها با توجه به طراحی framecad  انجام میگیرد و اتصال انها با استفاده از پیچ به یکدیگر متصل می شوند. داخلی و خارجی سازه با هم یکپارچه میباشد و برای این سیستم قابل استفاده است این مزیتی برای این سیستم است که می تواند هر مشتری با سلیقه متفاوت را راضی کند. زمان مورد نیاز برای انجام یک سیستم LSF به جای روش سنتی بسیار کوتاهتر است.

این بدان معناست که زمان مورد نیاز برای انجام این سیستم 10 برابر کاهش می یابد. مقاومت در برابر زلزله از مزایای بزرگ این سیستم است. این ساختمانها را می توان در اشکال مختلف و در سطح زمین در یک طبقه و دو طبقه تولید کرد. این سیستم را نمی توان جدا کرد. گروه تسکو سازه می تواند در صنعت ما با استفاده از ماشین آلات مدرن شکل دهی سرد رول و قالبهای منحصر به فرد برای هر نمایه و استخدام کارکنان مجرب و تحصیلکرده در بخش طراحی و ساخت، به موقعیت مناسبی در صنعت LSF در کشور ما دست یابد و بهترین مجری ساختمان LSF در ایران است.

سازه های پیش ساخته ال اس اف یک اصطلاح کلی برای قطعات ساختمان یا سایر پروژه های ساختمانی است که قبل از رفتن به محل ساخت و ساز ساخته شده و مستقر می شوند.

انواع خاصی از ساختمان های پیش ساخته هستند که از قبل در خارج از محل تولید می شوند ، معمولاً در بخشهای استاندارد که به راحتی قابل حمل و مونتاژ هستند. برخی از طرح های پیش ساخته خانه پیش ساخته شامل جزئیات معماری با الهام از الهام است این بدان معناست که آنچه را که به سایت ارائه می دهید قطعات تمام شده یک ساختمان است بسیاری این را یک مدل ساده شده از ساختمان می دانند که گوشه ها را بریده و ساختارهای عمومی و بی کیفیت را ترک می کند. این نمی تواند از حقیقت دورتر باشد.

سازه های پیش ساخته می توانند در هر جایی که ساختمان بنایی ایجاد شود میتوان از سازه ال اس اف ایجاد کرد و از این مدل ساختمان برای ساخت شهرک مسکونی – ساختمان اداری – ویلا دوبلکس – اضافه بنا بر روی ساختمان موجود ساخت تفاوت آنها از مزایایی است که شما در ساخت قطعات و قطعات مورد استفاده در کارخانه در مراحل ساخت به دست می آورید.

خانه های مدولار در بخش هایی ایجاد می شوند و سپس برای ساخت و نصب به محل خانه منتقل می شوند. این خانه ها معمولاً برای تأمین مالی، ارزیابی و ساخت و ساز مانند یک خانه معمولی نصب شده و با آنها برخورد می شود و معمولاً گران ترین از این سه خانه هستند. اگرچه قسمت های خانه از پیش ساخته شده اند، اما بخش ها یا ماژول ها در ساخت و ساز بسیار شبیه به یک خانه معمولی کنار هم قرار گرفته اند. خانه های ساخته شده، هنگامی که روی یک پایه دائمی قرار می گیرند ، همانند خانه های مدولار یا ساختمانی برای اهداف ارزیابی در نظر گرفته می شوند.

آیا به برخی از مزایای ملموس تر این سازه های پیش ساخته علاقه دارید؟ ما در اینجا 7 مورد خوب داریم. اینها برخی از بزرگترین مزایای قدرت سازه های پیش ساخته است. مزایا و موارد استفاده از سازه های پیش ساخته :

  1. دوستدار محیط زیست

ساخت ماژولار دقیقاً در ایجاد خود دارای ضایعات کمی است. این برخلاف ضایعات ساختمانی ساخت و سازهای سنتی است.

با ساخت و ساز سنتی ، آنچه را که دارید به آنچه دارید نیاز دارید. با ساخت و ساز پیش ساخته، شما طرحی دارید که از طریق تولید انبوه و آینده نگری از همه آنچه در اختیار دارید استفاده می کند تا اتلاف کمی داشته باشد. دور شدن از تن و تن زباله های ساختمانی سازه های پیش ساخته را بسیار سازگار با محیط زیست می کند. زباله کمتر در محل دفن زباله وجود دارد.

همچنین با سازه های پیش ساخته در کارخانه ها ، پسماندهای کمی که از این محل به دست می آید همان جا است و آماده بازگشت به خط مونتاژ است.

  1. کاهش زمان ساخت

سازه های پیش ساخته اغلب برای اتصال نهایی آماده می شوند. این بدان معناست که به محض رسیدن آنها به محل ساخت و ساز آنها در نیمه راه تکمیل هستند!

سازه ال اس اف در کرج

سازه های پیش ساخته زمان ساخت را تا نصف زمان کاهش می دهد. آنها در مرحله ای هستند که آب و هوا به یک مسئله بسیار مهم تبدیل می شود بنابراین تاخیر کمی نیز ندارد. همه اینها به شرکت های ساختمانی امکان می دهد پروژه های بیشتری را در همان زمان انجام دهند و بهترین را برای پول همه بدست آورند.

  1. ارزان تر در دراز مدت

با توجه به پول سازه های پیش ساخته از نظر ارزان بودن شگفت انگیز هستند. به نظر می رسد که ساخت سازه ها در طرح های از پیش ساخته دقیق به جای مواد اولیه گران باشد. با توجه به تولید انبوه متریال های پیش ساخته هزینه های زیادی برای تخفیف وجود دارد.

تولیدکنندگان به صورت عمده خرید می کنند بنابراین اغلب تخفیف های عمده ای دریافت می کنند که اغلب به مشتریان منتقل می شود پس اندازهای فوق را با صرفه جویی در زمان که قبلاً ذکر شد ترکیب کنید. همه اینها سازه های پیش ساخته را در رابطه با پس اندازهای مالی به سرقت مطلق تبدیل می کند.

  1. انعطاف پذیر از نظر ماهیت

وقتی از پیش ساخته استفاده می کنید می توانید ساختمان تمام شده خود را از مجموعه ای عظیم از بلوک های قابل اتصال طراحی کنید. هر چیزی که برای ساختن آن نیاز دارید یک ترکیب از پیش ساخته شده است که به نتیجه دلخواه کمک می کند.

به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید؟ سازه های پیش ساخته ای وجود دارد که می تواند فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهد یا دارای واحدهای کانتینری از پیش ساخته شده باشد. همانطور که پروژه خود را برنامه ریزی می کنید ، پیش ساخته به شما این امکان را می دهد که به میزان مورد نیاز خود اضافه یا تفریق کنید شما با یک توده مواد کار نمی کنید بلکه به راحتی در بلوک هایی که برای اهداف خاص طراحی شده اند قرار می دهید.

  1. عمر طولانی ساختمان

از آنجا که قطعات پیش ساخته باید در حمل و نقل یک تکه زنده بمانند ، اغلب دوام بیشتری دارند. با این کار از هرگونه آسیب در جاده از کارخانه به محل ساختمان جلوگیری می شود.

این باعث می شود پروژه شما نیز دوام بیشتری داشته باشد. همه قطعات دقیق کارخانه هستند و بیشترین ثبات را در هر قطعه می دهند.

با افزودن پایداری مانند دیوارهای تقویت شده و تیرهای نگهدارنده ، ساختمانهای پیش ساخته بسیار با دوام تر از ساختمانهای سنتی خود هستند.

  1. ساخت در مکان های مختلف

ساختن در مکانی دور افتاده می تواند بسیار مشکل باشد آوردن تعداد زیادی کامیون و مواد تا یک دره سنگی یا وسط هیچ کجا می تواند خطرناک و گران باشد. با ساختارهای پیش ساخته لیست مواردی که باید بیرون بیایند با اختلاف زیادی کاهش می یابدموارد کمتر مورد نیاز باعث می شود که این روند کمتر استرس زا باشد.

این همچنین باعث بهبود همه  سایت های ساختمانی نیز می شود. کامیون ها و مواد کمتری در محل باعث ایجاد سر و صدای کمتر در سایت می شود و آلاینده ها و عوامل محرک را که بیشتر سایت های ساخت و ساز را پر می کند ، کاهش می دهد.صرف نظر از مکان پیش ساخته بسیاری از نگرانی های لجستیکی را برطرف می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button